Kaip suprasti savo partnerį? Geležinės santuokos taisyklės

Vyro ir žmonos santykiai turi savas strategijas ir tarpusavio supratimo mechanizmus. Kaipgi suprasti partnerį ir išlaikyti darnius santykius?

Būtina suvokti, kad esate skirtingi

Apimta blogos nuotaikos moteris labai daug kalba, o nusiminęs vyras reikšmingai tyli. Streso situacijoje suaktyvėja moterų kalbos funkcija. Ji iškalba problemą, įsigilindama į smulkmenas, pereidama prie vakarykščių problemų. Ją ramina pats kalbėjimo procesas, ko negalima pasakyti apie vyrą.

Klausytis tokio monologo – pragariškai sunkus darbas, juk vyro smegenys į streso situaciją reaguoja visiškai kitaip. Jei moteriai, kad galėtų išsikalbėti, reikia pašnekovo, tai vyrui pašnekovu tampa jis pats. Jis naudoja dešinįjį smegenų pusrutulį, stengdamasis surasti sprendimą, o kairysis pusrutulis, atsakingas už kalbėjimą ir klausą, lieka neaktyvus. Vyras negali tuo pat metu spręsti problemų ir kalbėti bei klausytis. Tokį jį „sukonstravo” gamta.

Ir iš čia išvada: jei moteris nusiminusi, reikia leisti jai išsikalbėti, nebandyti siūlyti „optimalaus“ sprendimo, nedalinti patarimų, nespręsti problemos, o tiesiog išklausyti.

Liaukitės ginčytis

Norite įveikti ginče moterį? Gera strategija, jeigu tai paskutinė jūsų santykių diena ir rytoj šios moters jūsų gyvenime nebebus. Visais kitais atvejais, tai labai kvaila strategija. Nejaugi išties norite ištisą savaitę gyventi su štai šita apgailėtina moterimi, kuri pralaimėjo? Jeigu ne, pamėginkite išspręsti konfliktą naudodami „sąmoningo dialogo“ techniką. Jo esmė ta, kad vienas iš jūsų kalba, o kitas klauso ir nepertraukia. Paskui klausytojas pakartoja tai, kas buvo pasakyta, kad įsitikintų, jog abi pusės visiškai supranta viena kitą.

Technikos sunkumas slypi tame, kad nepertrauktume ir neišsakytume savo pozicijos, kol pašnekovas nebaigė dėstyti savosios. Būtina išgirsti vienas kito argumentus. Jums nereikalinga pergalė ginče dėl tos paprastos priežasties, kad sėkmingai išspręsta problema – tai ir yra tikroji pergalė.

Kiekvieną dieną raskite priežastį būti dėkingiems

Atkreipkite dėmesį į smulkmenas, kurias daro jūsų mylimas žmogus. Tai gali būti paruošti pusryčiai, išlyginti marškiniai arba pagalba parnešant sunkius pirkinių krepšius iš parduotuvės. Galbūt jis arba ji kiekvieną dieną prieš miegą kaso jums nugarą arba primena apie svarbius įvykius. Pabandykite vesti dėkingumo dienoraštį, kiekvieną dieną arba kartą per savaitę užsirašydami, kas jus pradžiugino. Gyvendami dėkingumo būsenoje, mes keičiamės į gerąją pusę ir sukuriame palankius pokyčius aplink save.

Sukurkite savas taisykles

Tokias, kurios bus komfortiškos būtent jūsų porai. Nelyginkite savo santykių su svetimais. Mylėkite ir priimkite save bei savo partnerį ir kurkite sveikus, harmoningus santykius, nepanašius į jokius kitus aplinkinių žmonių santykius.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *