Kaip sužinoti, kiek esate reikalingi žmogui

Norite sužinoti, kaip stipriai jus myli artimas žmogus? Sužinokite, kokioms išlaidoms dėl jūsų jis yra pasirengęs. Tai gana merkantilinis būdas, tačiau veiksmingas. Kiek žmogus pasirengęs sumokėti? Ir nebūtinai pinigais. Tai gali būti pastangos, laikas, poelgiai, dėmesys, rūpinimasis – visi tie resursai, kuriuos turi žmogus.

Kiek jis pasirengęs atiduoti, tiek jūs jam esate reikalingi. O žodžiai – galbūt geras dalykas, bet į juos neverta atsižvelgti.

Santykių balansas: ką mes pasirengę atiduoti brangiam žmogui?

Vieną moterį turtingas brolis pakvietė į savo gimtadienį kitame mieste. Moteris gyveno skurdžiai, be to, ir sveikata jos pašlijo, teko išleisti gydymui visas santaupas.. Ir savo butą ji iškeitė į mažesnį, kad lengviau pragyventi būtų.

Ji visada dovanodavo broliui geriausias dovanas. Jai ir į galvą nebuvo atėjusi mintis, ko nors jo paprašyti.

Moteris didžiavosi broliu ir mylėjo jį. Ji galvojo, kad brolis ją taip pat myli, nepaisant kandžių žmonos pastabų ir tam tikros jų vaikų paniekos. Anksčiau ji atvažiuodavo į brolio gimtadienius, apsistodavo viešbutyje, padėdavo jam organizuoti prabangias šventes, dovanojo geriausias dovanas, kurios, žinoma, nublankdavo šalia turtingų jo draugų dovanų.

Šį kartą moteriai reikėjo pasirinkti: nusipirkti vaistų ar važiuoti pas brolį? Be to, ir viešbučiui pinigų nebuvo. Tačiau vieniša sesuo labai bijojo, kad gali įžeisti brolį. Juk jis ją taip myli! Jis visada taip sako. Jis visada pakviečia ją į savo gimtadienius. Ir į ligoninę, kai moteris buvo atsidūrusi reanimacijoje, jis atsiuntė atvirutę. Na, ne tikrą atvirutę, bet elektroniniu paštu, tačiau labai gražią. Ir palinkėjo greičiau pasveikti! Moteris kankinosi negalėdama pasirinkti tarp vaistų ir gimimo dienos. Paskui kažkas jai patarė paprasčiausiai sąžiningai pranešti broliui apie savo padėtį ir paklausti, ar negalėtų šis įmonių savininkas apmokėti jai bilietų. Tada ji galėtų atvažiuoti.

Ir tiek. Čia viskas išaiškėjo. Iš pradžių brolis seseriai pasakė, kad jos pasiūlymas nedelikatus, kad jis tokio poelgio iš jos nesitikėjęs. Be to, jis neturi atliekamų pinigų. Paskui paskambino brolio žmona ir sugėdino moterį dėl tokio įžūlaus prašymo. Ir pridūrė, kad tokių didelių išlaidų dėl jos jie nepasirengę daryti. Moteris apsiverkė. Ji suprato, kad nelabai ji yra mylima ir laukiama. Sunku buvo tai pripažinti, bet tai buvo tiesa.

Ir viskas remiasi į tas išlaidas, kurias kitas žmogus pasirengęs dėl mūsų padaryti. Kiek jis pasiruošęs atiduoti, tiek jam esame reikalingi. Tiek esame brangūs. „Brangūs“ – svarbus žodis.

O taisyklė yra paprasta: reikia pažiūrėti, kokių resursų turi žmogus. Tai ne tik pinigai, bet ir galimybės. O paskui reikia palyginti bendrą resursų „masę“ su tuo, ką jis pasirengęs dėl jūsų išleisti. Tada kartais išaiškėja labai įdomių dalykų. Ir liūdnų taip pat.

Vaikas galbūt pasirengęs savo gyvenimą už mus atiduoti. O savas vyras gali pagailėti pinigų vaistams. Moteris pasiruošusi naktimis nemiegoti dėl savo vaiko. O draugei pritrūksta laiko paprasčiausiai paklausti, ar viskas su jumis gerai.

Ir darbe žmogų šlovina kaip vertingą specialistą, džiaugiasi, kad jis visiems padeda, visas problemas sugeba išspręsti, o atlyginimo nepakelia dešimt metų.

Nors visiems jau pakėlė, o jam skiria tik gražius žodžius ir pagyras.

Yra paprastas būdas išsiaiškinti: kiek žmogus pasirengęs jums atiduoti, kokių išlaidų jis nepagailės? Ir viskas taps aišku.

Savęs taip pat verta apie tai paklausti: ką jūs esate pasirengę atiduoti dėl to žmogaus? Toks ir bus santykių balansas.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *