Kaip Visata mums padeda išvengti nesėkmių?

Visata visada su mumis – ji yra mūsų viduje, aplink mus. Ji nuolat padeda mums išeiti iš sudėtingų situacijų ir apsaugo žmones nuo problemų. Bioenergetikos srities žinovai pasakojo, kaip tiksliai ji tai daro ir kaip tai galima pajausti.

Visata Jums siunčia tinkamus žmones

Jei gyvenime darote gerus dalykus, tai Visata tikrai tai matys. Jūsų karma gerėja, todėl Visata jums suteikia įvairių „premijų“. Svarbiausia iš jų – teisingi ir malonūs žmonės. Daugelis su jais susitinka labai dažnai, nes patys yra geri ir šviesūs. Kai kurie žmonės juos mato šiek tiek rečiau.

Jų pagalba skiriasi. Vieni mus palaiko žodžiais, kiti suteikia savo šilumą ir gerumą, o dar kiti padeda tiesiogiai – jie kažką daro dėl mūsų visiškai nesavanaudiškai. Labai malonu, kai jaučiame palaikymą. Visata žino, kam ir kada siųsti reikiamus žmones.

Angelas sargas

Visata taip pat padeda užmegzti ryšį su angelu sargu. Tai bekūnė esybė, kuri mus stebi ir įvairiais būdais bando mums padėti. Tiesą sakant, tai yra pati Visata. Ji siunčia mums įvairius ženklus, užuominas arba bendrauja su mumis per komunikacijos kanalą, siųsdama įvairius signalus. Jūs ir aš tai jaučiame per intuiciją, šeštąjį jausmą.

Visata mums taip pat siunčia užuominas per sapnus. Sapnai yra tai, kaip Visata tiesiogiai bendrauja su mumis. Čia kalbama ne apie pranašiškus sapnus, o apskritai apie sapnus. Miego metu mūsų smegenys išsijungia, auga dvasinė galia. Mūsų sąmonė tampa platesnė ir pasirengusi įsisavinti visus Visatos nurodymus. Štai kodėl svarbu išmokti interpretuoti ir jausti sapnus. Jie gali padėti išvengti daugelio gyvenimo problemų.

Tiesioginė pagalba

Jei tikrai norite susirasti naują darbą, tada Visata padės išvengti nesėkmių. Kažkam gali atrodyti, kad teisingo gyvenimo kelio pasirinkimas yra atsitiktinumas ir banali sėkmė arba sunkaus darbo ir išminties rezultatas. Tiesa Visata žino, ko jūs norite, ypač jei apie tai visą laiką galvojate.

Visata gali formuoti jums reikalingus įvykius ir suteikti stiprybės, pasitikėjimo savimi. Taip nuolat nutinka tiems, kurie gyvena svajonėse ir nebijo atsiduoti tam, ką myli. Kuo stipresnis mūsų troškimas, tuo aiškiau Visata jį girdi. Svarbiausia, kad jis būtų teigiamas ir niekam nepakenktų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *