Kuo moteris gali suvilioti vyrą, priklausomai nuo jo Zodiako ženklo?

Kiekviena moteris trokšta patraukti jai patinkančio vyro dėmesį ir jį suvilioti. Tokiu atveju nereikėtų veikti aklai. Labai praverstų žinoti, kokios moteriškos savybės labiausia žavi išrinktąjį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Tam, kad šio Ugnies stichijos ženklo atstovas atkreiptų į jus dėmesį, reikia būti energingai ir pasitikinčiai savimi. Nebijokite flirtuoti kūno kalba, akių išraiška ir subtiliu humoru. Avinui patinka protingos ir drąsios moterys, kurios nelaukia, kol joms bus skiriamas dėmesys, o perima iniciatyvą į savo rankas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Patraukti Jaučio dėmesį nėra lengva, teks būti kūrybingai. Šio Zodiako ženklo atstovas neatsispirs moteriškumui, elegancijai, rafinuotumui ir aštriam protui. Be to, moteris, norinti įtikti Jaučiui, turi turėti platų akiratį ir gebėti palaikyti pokalbį bet kokia tema.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Po Dvynių ženklu gimusio vyro dėmesį patraukti lengva. Jis domisi moteriškos lyties atstovėmis: susipažįsta su malonumu, flirtuoja, pradeda daugybę neįpareigojančių romanų ir taip pat lengvai išsiskiria. O palaikyti su juo rimtus santykius bus kur kas sunkiau. Kad tai sugebėtų, moteris turi būti labai įdomi. Gerai, jei turite bendrų interssų ar hobį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra šeimyniški, jiems svarbios šeimos vertybės ir tradicijos. Vėžys labiau linkęs atkreipti dėmesį į gerą šeimininkę, kuri pritaria jo pažiūroms ir siekiams. Paprašykite jo pasikalbėti apie vaikystę, šeimą, tėvus, atidžiai išklausykite jo pasakojimus, palaikykite, pritarkite, akcentuokite, kokios jums svarbios šeimos vertybės ir bendri interesai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Norint laimėti Liūto širdį, pakanka laikyti jį visatos centru ir žavėtis viskuo, ką jis sako ir daro. Liūtas mėgsta silpnas ir švelnias moteris, kad jaustųsi gynėjas ir globėjas. Nemėginkite jam nurodinėti ar kažkuo parodyti savo pranašumo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo vyras visame kame mėgsta tvarką ir nuoseklumą, jis visada turi aiškius planus ateinantiems metams. Šalia savęs jis nori matyti apdairią ir protingą, gerų manierų moterį, kuri visiškai pritars jo pažiūroms ir priims jo gyvenimo būdą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo vyras mažai dėmesio skiria išvaizdai, jam svarbus vidinis moters pasaulis. Norint įtikti tokiam vyrui, reikia būti išskirtiniu žmogumi, atlikti prasmingus veiksmus, turėti atsakomybės jausmą ir plačią pasaulėžiūrą. Jis taip pat gali atkreipti dėmesį į moterį, kuri su juo turi bendrų pomėgių ar interesų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpioną labai sunku užkariauti, jei jis pats to nenori. Tai gana paslaptingi vyrai, vertinantys nepaprastą moterų protą, rafinuotas manieras ir išorinį grožį. Skorpionas visada ieško savo idealo, todėl tik jį atitinkanti dama turi šansą patikti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta natūralumą ir spontaniškumą. Juos traukia energingos, protingos, atviros ir lengvai bendraujančios moterys. Šie vyrai netoleruoja melo ir apsimetinėjimo, lengvai jį atpažįsta ir praranda susidomėjimą vaidinančiomis ir koketuojančiomis damomis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo vyrai yra sudėtingos prigimties, jie yra gana šalti ir paslaptingi, netoleruoja savanaudiškų ir arogantiškų moterų, nemėgsta, kai jos jiems primetamos ar pačios peršasi. Ožiaragis labiau linkęs atkreipti dėmesį į savarankišką, intelektualiai išsivysčiusią moterį, kuri yra aistringa savo profesijai ir gerbia jo užsiėmimą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis labiausiai mėgsta laisvę iš visų Zodiako ženklų, todėl jo širdį galite laimėti tik nepretenduodami į jo asmeninę erdvę ir laisvę. Tačiau neverta apsimetinėti – šio Zodiako ženklo atstovai būna geri psichologai iš prigimties ir lengvai atpažįsta melą. Juos traukia protingos, bendraujančios ir atviros moterys, pasirengusios pasidalyti savo požiūriu į gyvenimą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo vyrai atkreipia dėmesį į ryžtingas, drąsias ir gražias moteris, kuriose ieško savo idealo. Šių savybių savininkei bus lengva sužadinti Žuvų ženklo vyro simpatiją ir užmegzti su juo romaną. Tačiau siekiančiai rimtų ir ilgalaikių santykių teks gerokai pasistengti. Norėdamos tai padaryti, turėtumėte būti taktiška, rūpestinga bei atsakinga ir dar gera šeimininkė.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *