Kurie Zodiako ženklai pajėgtų atleisti partneriui už neištikimybę?

Mylimo žmogaus išdavystė – išbandymas, kurį gali ištverti ne kiekvienas. Kai kuriems tai yra priežastis nusivilti partneriu visam laikui ir nutraukti santykius. Kitiems – poelgis, kuris sužeidžia jų sielą. Būna ir tokių, kurie apsimeta, kad nieko katastrofiško neįvyko, tačiau tyliai kuria sudėtingo keršto planą.

Kaip manote, ar galima atleisti už neištikimybę? Kiekvienu atveju tai priklauso nuo žmonių sąmoningumo ir jų santykių kokybės. Penki Zodiako ženklai gali suteikti nedoram partneriui antrą šansą ir pabandyti išgelbėti santykius.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstykles valdo meilės ir santykių planeta Venera. Šiam ženklui sąjunga su kitu žmogumi dažnai būna viena pagrindinių gyvenimo prasmių. Svarstyklės negali priimti drastiškų sprendimų ir griežtai nutraukti ryšių, tačiau jos nori, kad visi būtų patenkinti. Neištikimybės faktas šį Zodiako ženklą labai pribloškia, ypač vyrą. Kuri gali ilgą laiką analizuoti situaciją iš visų pusių ir nepateikti sprendimo. Kuo stipresni buvo jo santykiai prieš neištikimybę, tuo sunkiau jis išgyvena išdavystę. Bet jei nusikaltusioji šalis akivaizdžiai atgailauja, galima tikėtis, kad Svarstyklės vis dėlto atleis, nes jos visada dvejoja ir siekia partnerystės.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Astrologai šio ženklo atstovus apibūdina kaip nepaprastai jausmingus, gailestingus, dvasingos prigimties, linkusius į atjautą ir neretai gyvenančius iliuzijų pasaulyje. Kaip ir kitiems Vandens stichijos atstovams Žuvims yra būdinga stipri intuicija ir jautrumas. Todėl, jei po neištikimybės ketinate prašyti Žuvų atleidimo, sutelkite dėmesį į jausmus. Žuvų ženklo vyras bus linkęs atleisti moteriai už išdavystę tik tuo atveju, jei yra be galo įsimylėjęs savo išrinktąją. Na, o atleidimo iš Žuvų ženklo moters galite prašyti tik giliai (ir ašaringai) atgailaudami.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Mėnulio globotinis Vėžys yra stipriai susijęs su šeima ir namais. Todėl šio ženklo moterims labai patinka tie, kurie sugeba vertinti šeimos ir namų komfortą. O Vėžio ženklo vyrai dažnai būna patiklūs, pažeidžiami ir mėgsta sėdėti namuose, bet stengiasi to neparodyti. Jiems išdavystė – labai rimtas smūgis. Nesitikėkite, kad kils pykčio priepuoliai su garsiomis frazėmis ir priekaištais. To nesulauksite iš Vėžio. Jo elgesio modelis – ilga tyla ir gilus pasipiktinimas. Vėžys bus smarkiai įskaudintas, bet galiausiai atšils. Vėžio ženklas, kaip niekas kitas, jaučia ryšį su šeima ir artimaisiais, todėl jei žmogus moka atleisti ir per daug nesididžiuoja, jis neužtrenks durų ir neims paskubomis krautis lagaminų ir iškeliauti naktį. Bet tai nereiškia, kad jis nekentės. Su problema susidorosi tik tuo atveju, jei santykiuose yra apibrėžtos šeimos vertybės ir sukurtas jų pagrindas, nes tik dėl jų Vėžys gali atleisti išdavystę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atleisti partneriui už išdavystę nėra lengva, ypač Ugnies stichijos atstovams. Tačiau Šaulys, galima sakyti, yra geriausiai organizuota ugnis, kuri nedega veltui. Klausydamas atsiprašinėjimų ir maldavimų atleisti, šis laisvę mylintis Zodiako ženklas, sugeba atitolti nuo aistrų ir į problemą pažvelgti filosofiškai. Mat Šaulį valdo išmintingas ir dosnus Jupiteris. Jei santykiai su partneriu Šauliui yra brangūs, po moralizavimo ir priekaištų seansų jis gali atsileisti. Šaulio ženklo moteriai bus sunkiau susidoroti su savo emocijomis. Gali būti, kad prieš atleisdama ji norės gerai pamokyti išdaviką.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kruopšti analizatorė Mergelė taip pat gali nusileisti iki atleidimo už neištikimybę. Šis Merkurijus globojamas Zodiako ženklas kelia kitam žmogui aukštus reikalavimus beveik viskam. Jis turi būti brandi asmenybė ir išsiskirti neeiliniu intelektu. Tai sulaiko šio ženklo atstovus nuo staigių sprendimų ir daro juos apdairiais bei apskaičiuojančiais. Partnerio neištikimybė gali smarkiai pažeisti Mergelės ženklo vyro moralines nuostatas ir tyrumo jausmą . Tačiau svarbiausia, kad tokioje sudėtingoje situacijoje šio ženklo atstovai neperdegtų nuo karštų emocijų, o išlaikytų blaivų protą ir objektyvumą. O tai reiškia, kad jei jų santykiai tikrai kažko verti, jie gali nuspręsti atleisti. Mergelė suteiks antrą šansą, jei nutars, kad jos santykiai yra to verti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *