Kaip žmonės blokuoja savo sėkmę?

Šiandien papasakosime jums apie pagrindinę kliūtį, su kuria susiduria daugybė žmonių. Jie blokuoja sėkmę ir klestėjimą beveik visose savo gyvenimo srityse! Kas tai yra? Atsakymas: uždara širdis!

Kas yra ta uždara širdis?

Tai vidinis, pasąmoninis žmogaus nenoras priimti bet kokį  įvykį savo gyvenime.

Paprastas pavyzdys. Kai atnešate žmonėms dovanų, duodate jiems ką nors nemokamai, darote ką nors nemokamai, labai nedaug žmonių tai priima su dėkingumu. Dažniausiai tik išgirsite: „Nereikia, kam man tai? Nagi, liaukis! Nereikėjo“. Taigi iš esmės darote žmonėms paslaugą, o jums mandagiai atsako: „Ačiū, bet nereikia“.

Problema ta, kad mes išmokome meiliai duoti, bet nemokame priimti ir gauti naudos iš savo davimo. Netgi į atsakymą „ačiū“ dažnai yra atsakoma  ne „prašom“, o „nėra už ką!“

Ką daryti?

Jūsų vidinė būsena sklinda į pasaulį, pasireikšdama mažuose dalykuose. Ką transliuojate, tą ir gaunate. Jei nemokate priimti elementarios, mažos padėkos iš žmonių, kaip priimsite dideles galimybes ir likimo dovanas?

Pradėkite priimti visus gerus dalykus, kurie ateina į jūsų gyvenimą! Jau nuo šiandien!

Atverkite savo širdį įvairioms dovanoms ir paslaugoms.

Viešajame transporte, jei jums užleis vietą – nusišypsokite ir atsisėskite. Jei jus vaišins, priimkite tai su dėkingumu. Jei nori jums padovanoti dovaną, tai tik į sveikatą. Nuo šios dienos jokių flirtuojančių „nevertėjo“, „nebūtina“, „kam reikėjo taip išlaidauti“. Tik dėkingumas! Tik pritarimas ir priėmimas!

Kuo labiau atsivers jūsų širdis, tuo daugiau dėkingumo energijos skleisite pasauliui. Ir tada staiga prasidės stebuklai! Jūs kaip magnetas pradėsite traukti naujas galimybes ir laimingą likimą.

Svarbiausia, dėkokite Dievui už kiekvieną dieną, kiekvieną galimybę, kiekvieną palaiminimą ir džiaugsmą. Už gyvenimą, už kvėpavimą, už privilegiją jausti, duoti ir gauti.

Šie paprasti veiksmai atvers jums daugybę durų, ir jūsų gyvenimą užplūs daugybė palaimą teikiančių malonių dovanų!

P.S. Ir labai prašome, kai žmonės jums sakys „Ačiū“, atsakykite labai paprastai „Prašau“.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.