Kas šeimynines poras verčia pyktis per atostogas

Atostogos – tai metas, kai turime galimybę atsipalaiduoti, pailsėti ir pabūti su artimaisiais. Tačiau, kaip parodė ekspertų tyrimas, dažnai bendros atostogos baigiasi sutuoktinių nesutarimais.

Daugelis porų nepasinaudoja šansu gerai praleisti laiką kartu ir pradeda kivirčytis jau pačioje kelionės pradžioje. Iš 2000 kelionių agentūros apklaustų suaugusiųjų, 37% negali suvaldyti savo nervų ir pradeda aiškintis santykius jau bilietų užsakymo etape. Trys ketvirtadaliai porų susikivirčija, atvykę į paskirties vietą, ketvirtadalis – trečią dieną nuo atostogų pradžios.

Viena iš konfliktų tarp sutuoktinių ar partnerių priežasčių yra finansai. Taip pat vyrai ir moterys ginčijasi, kiek laiko vertėtų praleisti kartu. Žmonos dažnai kaltina skandalų metu vyrus dėl alkoholio, o vyrai niršta, kai jų žmonos paplūdimyje spokso į kitus stipriosios lyties atstovus.

„Šiandien dirbame daugiau ir sunkiau nei bet kada anksčiau, o atostogaujame mažiau. Kai pagaliau susikrauname lagaminus, jaučiamės pavargę ir susierzinę, o tai yra puiki terpė kivirčams“, – aiškina psichologai.

Tuo pat metu 56% apklaustųjų pripažino, kad, nepaisant skandalų, atostogų metu jie tapo artimesni su savo antrosiomis pusėmis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.