Ko geriau neklausinėti savo vyriškio

Kai kurios moterys labai mėgsta užkrauti atsakomybę už savus sprendimus artimiesiems, klausinėdamos jų, ką joms apsirengti, apsiauti. Vyrai savo ruožtu reaguoja į tai su susierzinimu. Ir nieko nuostabaus. Įsivaizduokite, jei jūsų pačios imtų klausinėti: „Kokį tepalą geriau įpilti į automobilį arba kokio diametro veržlės čionai reikia?” Ir kai girdžiu tokius moterų klausimus, apima pasipiktinimas, kaip ir tuos vyrus.

Panagrinėkime detaliau, ko klausinėti nėra jokios prasmės.

Ką apsirengti, ką apsiauti, kaip susišukuoti? Vyrai neseka moteriškų madų, dėl to ir konstruktyvių rekomendacijų duoti negali. O su kokiais drabužiais, bateliais ar su kokia šukuosena jums bus patogiausia ir komfortiškiausia, vyras juo labiau negali žinoti.

Gal man vertėtų numesti svorio? Net jeigu jam atrodo, kad vertėtu ir net jeigu jis garsiai tai pasakytų, ar įsivaizduojate tą negatyvo uraganą, kuris jį užgrius iš jūsų pusės po tokių žodžių? Jūs gyvenate savo kūne. Vadinasi, ir su juo susijusius sprendimus galite priimti tik jūs pati ir niekas kitas.

Kaip tau mano draugė? Man labai įdomu, ką po tokio klausimo tikisi išgirsti moteris? Kad draugė nuostabi, seksuali ir apskritai – žvaigždė? Abejoju. Ir vėlgi – tai būtent jūsų draugė, kurių galų vyras apskritai turėtų ją vertinti? Galima paprasčiausiai paklausti, ar jam komfortiška bendrauti tavo draugų ir draugių kompanijoje.

Tai pačiai neleistinų klausimų kategorijai priklauso ir visi kiti klausimai, susiję su jumis ir jūsų išvaizda.

Tačiau pažvelgus šiek tiek giliau, paaiškės, jog tokio pobūdžio klausimus moterys uždavinėja dėl dviejų priežasčių:

Pirmuoju atveju jos nori išgirsti komplimentą. Tada vertėtų taip ir pasakyti: „Mielasis, man bus labai malonu išgirsti, kad aš puikiai atrodau”.

Antruoju atveju – kai išties negali savarankiškai apsispręsti, kokį drabužį ar kitą dalyką jai išsirinkti. Šiuo atveju greičiausiai jos tėvai reikiamame amžiuje nesuteikė jai galimybės pačiai rinktis ir moteris ten, tame vystymosi etape ir užstrigo. Tačiau jūsų vyras neturi būti kontroliuojančiu ir visus sprendimus priimančiu tėvu ar mama. Jeigu taip yra – santykiai nesveiki.

Būtina mokytis rinktis ir priimti sprendimus savarankiškai ir šitokiu būdu prisiimti atsakomybę už galimas pasekmes. Išsirinkote nepatogius batelius? Prisitrynėte kojas, sekantį kartą racionaliau pagalvosite, ką pasiauti.

Šitaip įsijungia asmenybės brendimo procesas, šitaip žmogus mokosi būti suaugęs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *