Kodėl atlyginimo dieną neturėtumėte švaistyti pinigų?

Tūkstančiams, milijonams, o gal ir milijardams žmonių atlyginimo diena prilygsta tikrai šventei. Na, o šventinę dieną nuotaika visada yra pakili. Nenuostabu, kad dauguma mūsų, gavę atlyginimą, pradeda svarstyti, ką nusipirkti. Deja, toks elgesys yra labai didelė klaida. Specialistai tvirtina, kad su pinigais reikia elgtis itin atsargiai, todėl atlyginimo dieną vertėtų vengti išlaidavimo!

Pinigų kanalas: kas tai yra ir su kuo jis valgomas?

Pinigų kanalas, kitaip dar vadinamas finansiniu srautu, yra tiesioginis ryšys tarp žmogaus ir kolektyvinės pasąmonės. Tai – žmogaus gebėjimas atidaryti ir išlaikyti pinigų kanalą, lemiantis, kiek pinigų bus žmogaus piniginėje.

Pinigų kanalas priklauso nuo žmogaus požiūrio į pinigus. Panieka ir nepagarba savo finansams yra patikimas būdas kartą ir visiems laikams užkimšti savo pinigų kanalą. Na, o pagarbus požiūris į savo atlyginimą dažnai yra pirmas žingsnis link finansinės nepriklausomybės.

Pirmoji sėkmės taisyklė

Daugumai mūsų atlyginimo diena virsta savotišku simboliniu ryšio su savo pinigų kanalu momentu. Šiuo metu pinigai  įgauna labai rimtą simbolinę prasmę. Manau, kad dabar ir patys suprantate, kodėl skubotos išlaidos yra tarsi nusikaltimas!

Kai gaunate atlyginimą, jums tiesiog reikia palaukti keletą dienų, kol pradėsite leisti pinigus. Turėtumėte palaukti mažiausiai parą, ir tik tada pradėti pamažu leisti pinigus. Išimtį galima padaryti tik tada, jei turite neatidėliotinų išlaidų: pavyzdžiui, jei reikia nusipirkti maisto, vaistų, ar susimokėti už sveikatos priežiūros procedūras.

Netikėtas aljansas

Kaip bebūtų keista, okultinių mokslų magistrai ir kvalifikuoti finansininkai vienbalsiai pritaria minėtai taisyklei. Galų gale, bet kokios rimtos įmonės sėkmė priklauso nuo atsakingo požiūrio į verslą, o  neapgalvotas atlyginimo išleidimas pirmą dieną yra tikras neatsakingumas!

Žinoma, vien laikydamiesi aukščiau nurodytos taisyklės per dvi savaites tikrai nepraturtėsite. Vis dėlto, šis pirmas žingsnis gali padėti įgyti finansinį raštingumą. Protingos išlaidos yra raktas į sėkmę finansų srityje!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *