Skalbimo mašina

Kodėl reikia dėti maišelį į skalbimo mašiną: ši gudrybė padės jums atsikratyti kelių problemų skalbimo metu

Kartais, norint išspręsti kai kurias buitines problemas, užtenka pasinaudoti paprasta gyvenimo gudrybe.

Toks netrivialus būdas, kuriuo galite išspręsti kelias problemas, yra plastikinio maišelio triukas. Šis patogus gyvenimo gudrybės triukas ne tik padės jums padaryti daiktus nepriekaištingai švarius, bet ir išgelbės jus nuo būtinybės valyti skalbyklės filtrą.

Kodėl skalbimo metu į būgną su skalbiniais reikia įdėti celofaninį maišelį

Yra tokių teršalų, su kuriais negali susidoroti jokia skalbimo priemonė, net ir labai brangi. Tai ypač pasakytina apie dulkes, naminių gyvūnėlių plaukus ar prie audinio prilipusį plauką. Tokius nešvarumus prieš tai reikia išvalyti šepetėliu, o tai atima daug pastangų ir laiko.

O jei vilna ir plaukai patenka į skalbimo mašiną, tai gresia prietaiso gedimu. Tokie užteršimai ilgainiui užkemša filtrą, skalbyklė pradeda blogiau veikti – prastai skalbia, neišpila/neišleidžia vandens, nesuka ir pan. Būtent tam, kad išvengtumėte šių problemų, jums reikalingas paprastas parduotuvės krepšys.

Naudodamiesi maišelio gudrybe, skalbdami galite surinkti plaukus ir vilną nuo daiktų. Maišelį su surinktomis šiukšlėmis reikės išmesti tik pasibaigus skalbimo ciklui.

Kaip veikia šis patogus triukas? Maišelį reikia įdėti į būgną kartu su drabužiais, tada pradėti skalbimo ciklą kaip įprastai. Galite naudoti bet kokį turimą maišelį. Baigus skalbti, reikia išimti švarius drabužius ir maišelį atskirai, jis turėtų surinkti visas šiukšles, buvusias ant daiktų.

Kokių klaidų nereikėtų daryti skalbiant drabužius su maišeliu

Reikėtų atsižvelgti į tai, kad maišas turėtų būti standartinio dydžio – skirtas 5-7 kg. Priešingu atveju jis gali būti įsiurbtas, o tai padarys daugiau žalos nei naudos.

Maišas turėtų būti švarus, be užrašų ir piešinių. Priešingu atveju visa tai gali likti ant jūsų drabužių. Jei ant maišelio yra tik užrašų, įdėkite jį į vandenį, kad nubyrėtų visi dažai.

Turėtumėte nustatyti 40 laipsnių temperatūrą, kad maišelio polietilenas neištirptų.

Jei maišelio triukas jums nepadeda, vilną ir plaukus nuo drabužių galima surinkti naudojant specialius kamuoliukus, parduodamus bet kurioje parduotuvėje.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *