Kokioms moterims dažniausiai meluoja vyrai

Kodėl vyrai apskritai meluoja? Iš esmės šį straipsnį galima išdėstyti vienu sakiniu: „Vyrai meluoja todėl, kad tam tikroje konkrečioje situacijoje sumeluoti naudingiau, nei nesumeluoti“. Būtent tai paaiškina praktiškai visas situacijas, kai meluojama. Tasai „naudingiau“ gali reikšti, kad vyrui ir paprasčiau, ir greičiau, ir teisingiau – visa tai irgi nauda. O svarbiausia – moterys ar vaikai irgi meluoja dėl tos pačios priežasties.

Kas atsakingas už melą? Žinoma, kad tasai, kuris meluoja. Kalbantis netiesą, visada turi pasirinkimą, net jei tasai pasirinkimas nemalonus ar protu nesuvokiamas, einantis iš pasąmonės.

Esama patologiškų melagių, kurie meluoja pastoviai, nes taip priprato ir kitaip jau nemoka. Yra tokių, kurie meluoja pastoviai, kadangi nemoka būti nuoširdžiais, būti pačiais savimi, dėl to kalba ne tai, ką galvoja ar jaučia, o tai, ką laiko teisingu ar reikalingu pasakyti.

Yra meluojančių tikslingai, siekiančlų panaudoti kitą žmogų savais tikslais, apgauti, priversti kažką atiduoti. Šiai kategorijai galima priskirti gazlaitingą (Tu ką, aš šito nedariau, tu pati tai išsigalvojai!), įvairaus plauko pikaperius (pričiulbėti moteriai saldžių melagysčių, kad gautum ją kaip trofėjų), sukčiavimą, aferas ir t.t.

Jeigu jūsų vyriškis jums meluoja, neskubėkite iškart priskirti jo kuriai nors ir aukščiau paminėtų kategorijų. Ir štai kodėl.

Daug dirbdama su šeimyninėmis poromis ir atskirai su vyrais, pastebėjau, kad vienas ir tas pats vyras gali vienai moteriai meluoti, o kitai kalbėti tik tiesą. Ir tokių vyrų žymiai daugiau nei aukščiau aprašytų.

Santykiai – porinis šokis, į juos kiekvienas įneša savo indėlį, tame tarpe ir į melą.

Kokioms gi moterims vyrai meluoja dažniau ir kodėl?

Labai jautrioms, pažeidžiamoms, neramioms. Tokiai moteriai sunku pasakyti teisybę, kadangi ji sunkiai ją pakelia, gali netgi apalpti, apsiverkti, užtaisyti isteriją, paskui – naktimis nemiegoti, iš proto išvaryti visus aplinkinius, grasinti, kad nusižudys, reikalaus pagailėti ir t.t. Labai sunku ryžtis tapti tokių dramų kaltininku. Tokias superjautrias damas geriau laikyti po rožiniu nežinojimo gaubtu.

Impulsyvioms. Niekada nežinai, kokios reakcijos iš jų laukti. Ir visiškai nesinori atsidurti pačiame emocijų uragano epicentre.

Žmonoms, kurios elgiasi kaip motinos. Greta tokios moters vyras pavirsta paaugliu, o kur jūs matėte tėvams nemeluojantį paauglį? Be to žmona-mama kontroliuoja, vertina, smerkia ir baudžia. Melas tampa vieninteliu būdu išvengti nemalonumų ir skaudžių smūgių savivertei.

Moterims, kurios neša šiukšles iš trobos. Kitaip sakant, meluojama toms, kurios mėgsta aptarinėti savo santykius su mama, draugėmis, kolegomis. Net jeigu vyras niekada negirdėjo, kaip jūs narstote jo kaulelius, jis vis tiek tai jaučia pagal tai, kaip, pavyzdžiui, pasikeitė jūsų elgesys po pokalbio su mama ar pagal kitus požymius.

Moterims, kurios laikosi labai griežtų gyvenimo taisyklių. Tokios moterys reikalauja teisybės, tačiau nepasirengusios ją išgirsti, jei toji teisybė neįsipiešia į jų dažnai ganėtinai siaurą pasaulėžiūrą. Dėl to baisu šiai moteriai kalbėti tiesą, kadangi ji gali paprasčiausiai nesuprasti, nesugebėti pažvelgti į dalykus tavo akimis, nepajėgti išgirsti to, ką vyras realiai nori pasakyti.

Moterims, kurios iš musės išpučia dramblį. Jis jai pasakys teisybę, kad pamiršo išnešti šiukšles, o ji jau padarė išvadą, kad jis jos nemyli, ja nesirūpina, susirado kitą ir t.t. Tokiai moteriai sudėtinga ką nors prisipažinti netgi smulkmenose, kadangi nė vienas normalus žmogus neturi noro nuo ryto iki vakaro aiškintis santykius.

Moterims, linkusiomis į manipuliacijas. Tokios moterys gali panaudoti teisybę prieš patį vyrą. Prisiminkite, kaip jums pačioms tikriausiai buvo pasitaikę: apkaltinate, įniršusi, vyrą visomis pasaulio nuodėmėmis, tame tarpe ir tuo, ką jis kitados prisipažino, apimtas atvirumo.

Pernelyg naivioms moterims. Kalbėti teisybę sudėtinga, tam reikia eikvoti nemažai energijos. O jeigu įmanomas kur kas lengvesnis gražaus melo kelias, tai niekas ir nepastebės, tau tas melas niekaip neatsilieps. Tai kodėl nepasielgus būtent taip? Mėgėjai vengti sudėtingumų renkasi būtent šį kelią.

„Teisingoms“ moterims. Tai moterys, kurios siekia viską daryti „teisingai“ ir kurios labai brangina tokią savo reputaciją. Teisingoms moterims šis įvaizdis svarbesnis už patį turinį, jos dažnai tiesiog nenori pastebėti, kas vyksta iš tikrųjų su ja, jos vyru, su santykiais. Be to, greta tokios moters labai sunku pasirodyti „neteisingu“ ir kažką prisipažinti – toks smūgis sugriaus visas jos krištolines pilis.

Jeigu pastebėjote, kad vyras meluoja ar slepia nuo jūsų tiesą, neskubėkite kabinti jam patologiško melagio etiketės, nes tokių melagių realybėje ne tiek jau ir daug.

Meluoja visi, baltų ir pūkuotų žmonių nebūna. Bent jau aš tokių nesutikau. Dėl to nereikia skubėti smerkti. Sustokite valandėlei ir pagalvokite, kas vyksta su jūsų santykiais, ar liko ten vietos nuoširdumui? Ir koks jūsų pačios indėlis į tai, kad santykiuose atsirado vietos melui?

Vyras meluoja tik jums ar tai apskritai jo gyvenimo būdas? O jeigu su kitais jis daugiau ar mažiau nuoširdus, tai kodėl jam sudėtinga būti nuoširdžiu su jumis?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.