Kokios atsakomybės moteris nori iš vyro?

Kai kalba užeina apie atsakomybę, moterys dažnai pradeda kalbėti apie rūpestį iš vyro pusės, apie jo dėmesį ir pagarbą moteriai, su kuria jis palaiko santykius. Ir, žinoma, apie tai, kad finansiškai aprūpinti moterį yra būtent tos vyriškos atsakomybės apraiška.

O jei moteris nemato (nepajėgia įžvelgti) kaip tik tokios atsakomybės ir jos apraiškų, vyrai laikomi neatsakingais, todėl nenaudingais ir netinkamais santykiams.

Tačiau atsakomybė santykiuose yra absoliučiai savanoriškas pasirinkimas. Tai yra, vyras pats nusprendžia, ką jis darys su savo moters poreikiais. Ir nesvarbu, kas tai per poreikiai – materialūs, fiziniai ar dvasiniai. Svarbu ar jis juos patenkins, ar ignoruos.

Ir tai visų pirma priklauso nuo vyro „noriu“ ir „galiu“. Būtent tokia seka – jei noriu, kad ši moteris su manimi jaustųsi gerai, aš galiu tai padaryti. Kalba eina apie galėjimą, vyrišką galią. O vyriškos galios demonstravimas yra labai reikšmingas bet kuriam vyrui.

Ir visa tai yra absoliučiai savanoriška, nors yra vienas niuansas. Bet kokį sprendimą ir pasirinkimą lemia kokio nors nuosavo noro tenkinimas. Santykiuose tai gali būti, pavyzdžiui, vyro noras, kad moteris jį pripažintų, imtų vertinti.

Tačiau vyrams ne visada pavyksta patenkinti santykiuose tokius savo poreikius. Vadinasi, ir atsakomybės prisiimti nėra prasmės.

Įdomu tai, kad kai užduodate moterims klausimą apie vyrų poreikių tenkinimą, dažnai galite išgirsti atsakymą: „Aš niekam nieko neprivalau“. Tai yra, pačios moterys savo atsakomybę traktuoja kaip pareigą, privalėjimą ir tai natūraliai nekelia jokio noro ką nors daryti vyro labui.

Yra ir tokia atsakomybė, kurią moteris tiesiogine to žodžio prasme užkrauna vyrui. Taip nutinka, kai moteris labai stipriai abejoja ir bijo pati priimti sprendimus.

Ji deleguoja sprendimo priėmimą vyrui. Žinoma, tokioje situacijoje moteris persijungia į psichologinį Vaiko režimą, ir už ją dabar turi būti atsakingas arba psichologinis Suaugęs, arba Tėvas.

Vyras labai rizikuoja, prisiimdamas tokią atsakomybę. Juk ne paslaptis, kad ne visi vyro priimtų sprendimų rezultatai moterį patenkins.

Ir tai gali baigtis tuo, kad moteris, išreikšdama savo nepasitenkinimą, pradės kaltinti vyrą, kad jis neleidžia jai gyventi ir apskritai yra smurtautojas.

Kai moterys priekaištauja vyrui dėl neatsakingumo jų atžvilgiu, pravartu atkreipti dėmesį, kodėl vyras priėmė būtent tokį sprendimą.

Juk rūpintis ir palaikyti žmogų, kuris tave nuvertina („tu visiškas vėpla ir atgrubnagis!”), lygina su kitais ne tavo naudai („štai pažiūrėk kiek Marytės vyras uždirba!”), negerbia („amžinai nusišneki!”), švelniai kalbant, noro tikrai nekils.

Atsakomybė – tai sprendimas, kurį žmogus priima savarankiškai ir savo noru. Todėl šiuo klausimu svarbu suprasti, kad bet kokį sprendimą priimame remdamiesi savo norais ir galimybėmis.

Jei norite, kad vyras parodytų atsakomybę, leiskite jam pajusti ir parodyti savo galią jums rūpimoje sferoje, užuot komandavusios, reikalavusios ir nurodinėjusios.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *