Kokios poros negali ilgai gyventi kartu

Šiuolaikiniame pasaulyje skyrybų procentas yra gana didelis. Kas dažniausiai išsiskiria ir kodėl? Nutarėme panagrinėti šią problemą.

Savanaudiškumas

Sakoma, kad meilė iš išskaičiavimo yra stipriausia, jei tik išskaičiavimas buvo teisingas. Iš dalies tai tiesa, nes emocijos ir meilė praeina, o nauda, ​​kurią žmonės nusprendžia išgauti vienas iš kito, gali būti ilgalaikė.

Tačiau tai nesuveiks, jei tik vienas kuris poros narys ketina gauti, bet ne duoti (jis bus operatyviai išlydėtas pro duris). Be to, materialūs turtai, grožis ir seksualiniai ištekliai galiausiai išsenka, o ten, kur kitas poras išgelbsti meilė, savanaudiškai žvelgiant į šeimos gyvenimą jau niekas nepadės.

Infantilumas

Poros kuriamos tame tarpe ir tam, kad žmonės pasirūpintų vienas kitu. Tačiau pasirūpintų kaip suaugę žmonės, o ne kaip tie, kurie nepajėgs išgyventi be partnerio.

Jei vyras tuokiasi dėl to, kad nemoka gaminti, o moteris tik todėl, kad negali užsidirbti, jie greitai nusivils savo partneriu, kuris nėra pasiruošęs jais rūpintis kaip mažu vaiku ar pats nevengia tapti tokiu pat vaiku.

Egoizmas

Pačios pirmosios suyra tos poros, kurios nemoka tartis ir susitarti. Net jei žmonės yra beprotiškai vienas kitą įsimylėję, meilė sau gana greitai užgoš šį abipusį jausmą ir išplauks į pirmą planą. Ir iš visų santykių beliks tik begalė nuoskaudų.

Svajotojai

Tie, kurie susilieja į meilės eufoniją ir tikisi, kad taip bus visada, ilgai neištemps. Juk meilė daugiabriaunė ir išgyvena daugybę etapų, įskaitant išbandymus laiku ir buitimi.

Jei tikitės, kad visas gyvenimas taps nesibaigiančia švente, kyla pavojus prarasti santykius praėjus vos porai savaičių nuo jų pradžios.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *