Kurių Zodiako ženklų atstovės nenori priimti brangių dovanų?

Dauguma vyrų savo išrinktosioms mėgsta dovanoti dovanas, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių ne visos dailiosios lyties atstovės noriai priima brangias dovanas. Astrologai teigia, kad tam didelę įtaką turi moters Zodiako ženklas, taigi, pasidomėkime, kurių ženklų atstovės nenori priimti brangių dovanų.

Žuvys

Šio ženklo atstovės skrajoja padebesiais, ir tik labai retai nusileidžia ant žemės. Kai Žuvys gauna brangią dovaną, jos labai sutrinka, ir nežino, kaip į tai reaguoti.

Šio ženklo atstovės ne iš karto priima brangias dovanas. Jos užduoda daugybę įvairių klausimų, ir bando suprasti, kodėl apskritai gauna dovanų. Nors dažniausiai Žuvys priima dovanas, tačiau iki tol dovanotojui sugadina daug nervų.

Mergelė

Šio ženklo atstovės griežtai laikosi tam tikrų moralinių įsitikinimų. Mergelės neleidžia sau geisti to, kas priklauso kitam. Iš stipriosios lyties atstovių šio ženklo atstovės nepriima nieko, kas kainuoja labai brangiai. Mergelės tokių dovanų atsisako, ir reikalauja, kad jos būtų grąžintos į parduotuvę.

Brangias dovanas Mergelė priims tik iš savo vyro ar sužadėtinio: kol santykiai nėra pakankamai rimti, šio ženklo atstovė atsisako visų dovanų.

Šaulys

Šio ženklo atstovių nedomina materialiniai dalykai. Šaulio ženklo moterys sutinka priimti dovanas tik po ilgų ir varginančių įtikinėjimų.

Šio ženklo atstovė tikrai nepadėkos už brangią dovaną: tikėtina, kad jos tik apkaltins vyrą, kad šis bando nusipirkti jos meilę.

Minėtų Zodiako ženklų atstovėms nereikėtų dovanoti labai brangiai kainuojančių dovanų: tikėtina, kad tokias dovanas teks grąžinti į parduotuvę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *