Kurių zodiako ženklų gyvenimas toli gražu neprimena pasakos

Be abejo, kiekvieno žmogaus gyvenime kartais būna blogų dienų, kai viskas tiesiogine prasme krenta iš rankų ir norisi pasislėpti nuo pasaulio. Tačiau egzistuoja trys nelaimingi Zodiako ženklai, kuriems tokia būsena yra kone kasdienybė. Astrologai surinko daugelio metų statistiką ir yra pasirengę pasidalinti rezultatais. Malonaus skaitymo!

Nelaimingi Zodiako ženklai

Žuvys

Žuvys iš prigimties pasižymi švelniu ir jautriu charakteriu. Neapgalvotas įžeidžiantis mylimo žmogaus žodis gali jas ilgam įskaudinti. Žuvys dažnai stato oro pilis, kurios atsitrenkia į atšiaurią tikrovę.

Norint įgauti šio ženklo pasitikėjimą, prireiks nemažai laiko. Tačiau jei įrodysite, kad jumis galima pasitikėti, būsite apdovanoti atsidavimu, nuoširdumu ir besąlygiška meile. Žuvys moka būti tikrais draugais, mylinčiais partneriais ir išmintingais patarėjais.

Mergelė

Prie neigiamų Mergelės savybių derėtų priskirti per didelį naivumą ir nepasitikėjimą savimi. Šio ženklo atstovams sunku priimti svarbius sprendimus ir kurti rimtus ilgalaikius planus. Tačiau jei šalia bus patikimas petys, laikui bėgant jie pradės tikėti savimi ir taps ryžtingesni.

Mergelės yra labai empatiškos ir geraširdės. Kai šis ženklas suvokia savo vertę, neabejotinai tampa puikiu sąjungininku. Tačiau visų pirma šio ženklo atstovai turi išmokti matyti ne tik savo trūkumus, bet ir savo dorybes bei jas vertinti.

Vėžys

Vėžiai mėgsta iš musės padaryti dramblį. Šio Zodiako ženklo atstovai net ir nedidelę problemą neretai suvokia kaip pasaulinio masto nelaimę. Todėl jų atsparumas stresui nepavydėtinas.

Vėžiai artimiesiems primena rūpestingas močiutes: ir skanumynais apdovanoja, ir tris kartus paklausia apie sveikatą, ir vaikais pasirūpina. Tačiau apie savo poreikius jie pagalvoja paskutinėje vietoje, jei apskritai pagalvoja.

Žinoma, jei žinote savo trūkumus, galite lengvai juos įveikti ir paversti stiprybėmis. Ir nors teks įdėti nemažai pastangų, tikime, kad Jums pavyks!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *