Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Liepos mėnuo bus palankus asmeniniams santykiams užmegzti ir puoselėti.

Rekomenduoja susilaikyti nuo masinių renginių ir apsilankymų sausakimšose vietose. Visą sukauptą energiją reikia nukreipti į artimus ir brangius žmones. Verta skirti kuo daugiau dėmesio vaikams, tėvams ir savo sielos draugams.

Profesinėje srityje numatomas laikinas sąstingis. Tačiau nederėtų per daug atsipalaiduoti, verčiau ramiai vykdyti savo kasdienes užduotis, o sutaupytą laiką skirti asmeniniam vystymuisi ir savišvietai. Tai bus gera investicija į ateities karjerą.

Atostogaujantiems padidės apsinuodijimo pavojus. Patariama nesižavėti egzotiškais patiekalais ir vengti abejotinų geriamojo vandens šaltinių. Turintiems polinkį į širdies ir kraujagyslių sistemos ligas reikėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, tausoti kūną ir pakankami ilsėtis.

Radikaliems gyvenimo pokyčiams liepa nebus geriausias mėnuo. Jei norite nutraukti santykius su netinkamu partneriu, išsiskirti ar susituokti, nedarykite jokių staigių judesių, gerai ir ilgai viską apsvarstykite.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui liepos mėnesį patariama nešvaistyti gyvybinės energijos smulkmenoms. Šio Zodiako ženklo atstovai išgyvens sunkų laikotarpį. Avinas vienu metu turės griebtis kelių dalykų. Tai būtina norint saugiai praleisti antrąjį vasaros mėnesį. Todėl astrologai rekomenduoja kruopščiai planuoti savo reikalus ir stengtis dozuoti energiją. Neprisiimkite kitų žmonių įsipareigojimų ir neužsiverskite ant savo pečių nepakeliamos naštos. Nieko gero iš per didelių iššūkių nebus.

Yra tikimybė, kad kolegos norės dalį savo pareigų perduoti Avinui. Astrologai ženklo atstovams pataria visą laiką būti budriems. Gali būti, kad per sumaištį Avinas net nepastebės, kaip kartu su savo užduotimis atlieka daugybę svetimų darbų. Prie įtemptos situacijos profesinėje srityje prisidės finansinės problemos, kurios Aviną gali įvaryti į depresiją, nes šio Zodiako ženklo atstovai nėra įpratę gyventi griežto taupymo režimu. Tačiau bėgti į artimiausią banką dėl paskolos tikrai neapsimoka – situacija labai greitai pasikeis. Jei su pinigais tikrai labai sunku, reikiamą sumą galite pasiskolinti iš mylimo žmogaus, tačiau kreiptis į finansines institucijas tikrai neverta.

Susituokusių šio Zodiako ženklo atstovų liepą laukia netikėta staigmena. Avinas gali gauti dovanų tokį daiktą, kurio ilgai troško ir laukė. Jis galės džiaugtis, kad namiškiai, matydami jo nuovargį, imsis buities darbų ir nevargins jo klausimais bei patarimais.

Akivaizdu, kad vieniši šio Zodiako ženklo atstovai nebus linkę į meilę. Per daug pastangų atims darbas ir papildomų pajamų šaltinių paieška.

Sveikata 2022-ųjų liepą jūsų netrikdys. Patartina stengtis valgyti kuo daugiau šviežių vaisių ir uogų, taip pat dažniau leisti laiką lauke. Įtempta situacija profesinėje srityje gali turėti įtakos miego kokybei ir nuotaikai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui rekomenduojama liepos mėnesį kaupti jėgas svarbiam ateities žygdarbiui. Dabar ne pats tinkamiausias metas pokyčiams ir ryžtingiems veiksmams. O sukaupta energija leis žengti teisingus žingsnius siekiant svarbiausio tikslo, kai tam bus tinkamas laikas. Jaučiui liepos mėnesį bus visai nelengva. Jaučiui patartina atidžiai dairytis, klausytis ir rinkti informaciją, kuri pravers artimiausiu metu. Pinigai nebus lengvai uždirbami. Jų užteks kukliam egzistavimui. Tačiau kol kas apie naujus prabangius drabužius ir buitinės technikos pirkimą reikia pamiršti.

Sudėtingi bus ir santykiai su kolegomis. Kolektyve tvyros įtempta atmosfera – kiekvienas darbuotojas stengiasi prasimušti, todėl beveik niekas nevengia žemų poelgių. Jautis turėtų kruopščiai dirbti savo darbą ir nepasiduoti bendrai nuotaikai.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams bus sunku pasiekti santarvės santykiuose su mylimu žmogumi. Jautis kartais būna atšiaurus, vargu ar tai patiks mylimam žmogui. Reikėtų nepasiduoti emocijoms ir sunkiose situacijose stengtis ieškoti kompromisų.

Vieniši ženklo atstovai turi visas galimybes sutikti labai įdomų žmogų. Tačiau potencialų partnerį gali išgąsdinti pernelyg didelis Jaučio atkaklumas. Todėl šį romaną jam patariama plėtoti palaipsniui, išgyvenant visus romantiškų santykių etapus.

Didelių sveikatos problemų Jaučiui 2022-ųjų liepą nenumatoma. Tačiau patariama daugiau laiko skirti fiziniam aktyvumui. Tai padės pagerinti medžiagų apykaitą ir išvengti tam tikrų ligų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Liepos mėnesį Dvyniams patartina atidžiai patikrinti savo artimiausią aplinką ir išsiaiškinti, ar joje neatsirado pikta linkinčių, savanaudiškų žmonių, norinčių pakenkti. Galbūt vienas iš „gerų“ draugų palaiko ryšius su Dvyniais tik tam, kad galėtų naudotis jų gerumu. Dvyniams patartina revizuoti savo socialinį ratą ir suburti aplink save tik patikimus ir pozityvius žmones. Tai nulems jiems sėkmę.

Stabilios pajamos bus galimos tik dirbant komandoje. Ką tik savą verslą įsteigusių ir su artimais draugais ar giminaičiais dirbančių Dvynių laukia sėkmė finansų srityje. Tačiau reikia būti labai atsargiems naudojantis abejotinais pajamų šaltiniais. Dvyniams gresia didelė rizika įsipainioti į sukčių rezgamas pinkles.

Liepos mėnuo Dvyniams bus palankus mokslui ir saviugdai. Patartina šį laiką išnaudoti maksimaliai naudingai. Jei seniai norėjote išmokti vairuoti automobilį ar užsienio kalbos, laikas kibti į darbą.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai gali įsimylėti. Jausmai bus tokie stiprūs, kad po kurio laiko jie norės oficialiai įteisinti šiuos santykius.

Šeimą turinčių Dvynių santykiai su partneriu bus darnūs. Antroji pusė suteiks šiam Oro stichijos ženklui gerų savirealizacijos ir kūrybos galimybių.

Sveikatos problemų Dvyniai neturėtų patirti. Vienintelis galimas pavojus – imuninės sistemos sutrikimas. Patartina vieną dieną per savaitė skirti pasninkui, šiaip valgyti kuo daugiau šviežių vaisių ir daržovių..

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui liepos mėnesį patartina atidžiau peržvelgti savo artimųjų ir draugų ratą.

Visai gali būti, kad jis kažkam seniai atlieka guodėjo ir nuodėmklausio vaidmenį Taip, reikia padėti kenčiančiam žmogui geru žodžiu ir patarimu. Tačiau tai neturi būti daroma visiems ir visad, ypač susidūrus su nepažįstamais žmonėmis. Jeigu Vėžys taip stengsis padėti visiems iš eilės, tai greitai jam nebeliks malonių žodžių savo artimiesiems ir draugams.

Profesinėje sferoje šio Zodiako ženklo atstovai liepos mėnesį galės pademonstruoti geriausias savo savybes. Jie sulauks valdžios palankumo ir kolegų pagarbos. Vėžio finansinės pajamos nebus labai didelės, todėl jam patartina iš anksto susidaryti mėnesio biudžeto planą ir vengti spontaniškų pirkinių. Vėžiui teks šiek tiek tvirčiau susiveržti diržą kad liepą išgyventų be didelių nuostolių.

Palankus laikotarpis nuotoliniam ir laisvai samdomam darbui. Patogia galimybe turėtų pasinaudoti tie, kurie jau seniai svajojo apie tokią veiklos rūšį. Yra tikimybė, kad laisvalaikio pomėgis gali virsti papildomų pajamų šaltiniu. Klientų srautas iš karto nebus didelis, tačiau pajamas bus galima vadinti stabiliomis. Vėžiui reikėtų atkreipti dėmesį į teigiamos reputacijos formavimą. Tai padės ateityje padidinti pasiekti solidų pelną.

Susituokusio Vėžio asmeniniame gyvenime tikėtini nedideli nemalonumai. Jo sielos draugas trokšta globos ir dėmesio. Reikėtų dažniau kalbėtis su savo partneriu ir gelbėti jį nuo kasdienių problemų naštos, prisiimant kai kurių įsipareigojimų vykdymą. Vėžio įkyrumas liepą gali jam pakenkti – partneris tiesiog nepajėgs atlaikyti nuolatinio spaudimo.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams patariama dažniau apsidairyti. Kažkur netoliese yra žmogus, kuris ilgą laiką bandė patraukti jūsų dėmesį.

Žvaigždės visą mėnesį žada Vėžiui gerą nuotaiką ir puikią sveikatą. Tiesa, kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai vis tiek turėtų būti atsargesni mitybos klausimu. Tai ypač aktualu tiems, kurie planuoja atostogauti karštose šalyse. Egzotiški patiekalai nėra labiausiai tinkamas maistas jūsų skrandžiui. Liepos mėnesį gresia pavojus apsinuodyti. Patartina stengtis kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir mėgautis vandens procedūromis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liepos mėnesį išdidžiajam Liūtui nederėtų per daug klausyti kitų žmonių patarimų. Mat jį patį dažnai kankins abejonės, kai reikės priimti svarbius sprendimus. Jei teisingas atsakymas iškart neateina į galvą, tai geriau kreiptis konsultacijos į autoritetingą specialistą, o pašalinių ir nereikšmingų žmonių nuomonės klausytis neverta. Be to, jie gali suklaidinti Liūtą ir pakenkti jo reputacijai.

Liepos mėnesį Liūtui patartina sistemingai ir kruopščiai vykdyti savo pareigas. Negalima priimti sprendimų spontaniškai ir neapgalvotai. Tik ramiai ir apdairiai veikdamas jis galės pagerinti savo finansinę padėtį. Yra tikimybė, kad liepą Liūtui teks padėti vienam iš artimųjų. Todėl reikėtų būti pasirengus paaukoti savo interesus vyresnės kartos labui.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams gali kilti nesusipratimų, bendraujant su antrąja puse. Greičiausiai taip nutiks dėl dėmesio stokos. Pastaruoju metu Liūtas per daug laiko skiria darbui ir draugams. O partneriui, kuris nori daug laiko praleisti kartu, tas yra nepriimtina.

Stenkitės parodyti daugiau rūpestingumo ir dėmesio mylimam žmogui. Savaitgalį išjunkite telefoną ir suplanuokite bendrą apsilankymą teatre ar restorane. Pamatysite, kad toks nereikšmingas žingsnis tikrai paveiks jūsų santykius.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams laikas sulėtinti tempą. Per didelis susižavėjimas priešinga lytimi teigiamų rezultatų neduos. Viskas, ką jūs gaunate, yra pakrikusi nervų sistema ir linksmybių mėgėjo reputacija. Liepą skirkite savęs pažinimui ir tobulėjimui.

Liepos mėnesį Liūtui gali kilti problemų, susijusių su virškinimo sistema. Pataria sveikai maitintis ir saugoti savo skrandį bei kepenis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai liepą norės visko iš karto. Užsibrėžtų planų bus tiek daug, kad Mergelė rimtai pagalvos apie miegui skirto laiko sumažinimą. To daryti nereikėtų – reguliarus miego trūkumas nieko gero neduos. Be to, Mergelei nederėtų stengtis „iššokti aukščiau bambos“. Patartina teisingai susidėlioti prioritetus ir visas jėgas sutelkti į tikrai reikšmingus tikslus. Todėl šio Zodiako ženklo atstovai mėnesio pradžioje turėtų atskirti svarbiausius reikalus nuo antrinių ir pradėti nuosekliai spręsti pagrindines problemas.

Profesinėje veiklos srityje neatmetama smulkūs konfliktai ir nesklandumai. Mergelė atsidurs intrigų ir apkalbų epicentre. Nereikia kreipti į tai per daug dėmesio. Gandai tėra apgailėtinas pavydžių žmonių ir varžovų bandymas nuliūdinti darbščią ir atsakingą Mergelę.

Vienišų šio Zodiako ženklo atstovų liepos mėnesį laukia kelios įdomios pažintys. Visai gali būti, kad kai kurie galės užmegzti romantiškus santykius su ilgalaike perspektyva.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams patartina stengtis kuo daugiau dėmesio skirti vaikams. Gali būti, kad sūnus ar dukra susidėjo su abejotina kompanija.

Mergelei liepos mėnesį reikėtų saugotis skersvėjų, oro kondicionierių ir per šalto vandens. Nepaisant to, kad liepa yra karštas mėnuo, šiuo metu yra didelė peršalimo ligų tikimybė. Tai ypač pasakytina apie tuos ženklo atstovus, kurie linkę vasara sirgti angina.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams liepą patariama pasikliauti vien savo jėgomis. Stenkitės dažniau įsiklausyti į savo vidinį balsą ir atkreipkite dėmesį į nuojautą. Dėl ypatingo planetų išsidėstymo šiuo laikotarpiu Svarstyklės sapnuos pranašiškus sapnus. Astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į įvairius likimo ženklus.

Pradėti savo verslą planuojančioms Svarstyklės liepa nebus palankus metas. Patartina vengti stambių išlaidų ir rimtų investicijų. Gali atsirasti daug neplanuotų išlaidų. Gali sugesti svarbus buitinis prietaisas ar prireikti skubaus remonto.

Nešvaistykite jėgų ginčydamiesi dėl plytelių spalvos vonios kambaryje. Protingas kompromisas padės sutaupyti energijos priimant tikrai reikšmingus sprendimus ateityje.

Vienišos Svarstyklės dvejos, kaip ir būdinga šio Zodiako ženklo atstovams: ar joms kurti šeimą, ar pradėti dar kelis romanus. Astrologai nepataria per ilgai dvejoti. Kitaip vienišos Svarstyklės rizikuoja likti be nieko.

Liepos mėnesį kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams gali dažnai skaudėti galvą. Todėl verta atsisakyti vakarinių pasisėdėjimų su telefonu rankoje ir pasivaikščioti gryname ore. Po pietų patartina bent iš dalies atsisakyti kavos ir arbatos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Siekdamas profesinio augimo ir karjeros, Skorpionas 2022-ųjų liepą turės išmokti prisiimti visišką atsakomybę. Įgimti gabumai leido jam ilgai išbūti ant bangos. Tačiau artėja laikas, kai jam teks pademonstruoti aukštesnę kompetenciją ir talentus. Kad prasimuštų į lyderio vietą, Skorpionui gali tekti imtis kelių papildomų užduočių. Tačiau vien iniciatyvos nepakaks. Būtina tas užduotis atlikti maksimaliai atsakingai ir atsidavus. Tik tokiu atveju šio Zodiako ženklo atstovai gali tikėtis ilgai laukto atlyginimo padidėjimo. Be to, tai padės sukurti tvirtą pagrindą ateičiai.

Šeimoje situacija bus gana rami. Namiškiai dažnai kreipsis į Skorpioną, prašys pagalbos arba siūlys naujų idėjų, kaip pagerinti buitį. Vienas iš giminaičių netikėtai sukels naujų problemų, kurių negalima bus išspręsti per vieną dieną. Tačiau natūralus Skorpiono žavesys padės jam palaikyti gerus santykius su artimaisiais. Todėl dalį darbų ir rūpesčių bus galima deleguoti kitiems žmonėms.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams pagaliau pasiseks. Jiems pasitaikys šansas susipažinti su pasitikėjimo vertu žmogumi, su kuriuo ateityje bus galima sukurti tvirtą sąjungą. Tik reikia nebūti per daug susikoncentravusiems vien į save, nes Skorpionui labiausia trukdo palaikyti šiltus santykius su žmonėmis per didelis jo egoizmas.

Liepą Skorpionui patartina stengtis siekti dvasios ramybės ir sumažinti streso lygį, nes dėl įtemptų nervų ir dažno nepasitenkinimo gali pašlyti sveikata.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui pranašaujamas visais atžvilgiais sėkmingas liepos mėnuo. Tik nereikia manyti, kad šio Zodiako ženklo atstovams viskas spręsis be jokių pastangų – tarsi burtų lazdele pamojus. Šaulio sėkmė liepą bus daugiausia nulemtą ankstesnių pastangų rezultatų. Vadovai jau seniai stebi jus kaip vieną pretendentų į aukštesnį postą, todėl neverta sumažinti tempo ir stropumo, kad nenuviltumėte kitų ir nesugadintumėte sau būsimos karjeros.

Savo verslu ar prekyba užsiimantys šio Zodiako ženklo atstovai liepą pasieks gerą pelną. Įgimta charizma, natūralus žavesys ir iškalba padės sudaryti daug pelningų sandorių ir gaut inaujų vertingų pasiūlymų. Žinoma, tokia maloni situacija profesinėje srityje atitinkamai paveiks Šaulio savijautą. Tačiau jam patartina nešvaistyti uždirbtų pinigų. Jei įmanoma, pinigus geriau pataupyti. Gali būti, kad labai greitai jų prireiks pelningai investicijai.

Astrologai perspėja: šio Zodiako ženklo atstovus, kad jie laikytų liežuvį už dantų, mažiau kalbėtų apie savo planus ir sėkmę, kad nepatrauktų asmenų, ieškančių galimybės pasipelnyti kitų sąskaita, dėmesio.

Asmeniniame gyvenime prasideda visiško supratimo ir idilės laikotarpis. Susituokęs Šaulys gali tikėtis visiško savo antrosios pusės palaikymo ir pritarimo.

Vienišam Šauliui per liepos mėnesį bus suteikta viena proga užmegzti romantiškus santykius su ilgalaike perspektyva. Svarbu jos nepražiopsoti.

Šauliui rekomenduojama, esant galimybei, atsisakyti kelionės į užsienį arba atidėti atostogas palankesniam laikui. Liepos mėnesį jam gali kilti tam tikrų sveikatos sutrikimų, susijusių su širdies ir kraujagyslių sistema.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Liepa Ožiaragiui daugiausia rūpesčių kels finansiniai klausima. Solidžių piniginių įplaukų nenumatoma, todėl šio Zodiako ženklo atstovams teks įsijungti taupymo režimą. Patartina būti labai atidiems ir atsargiems dirbant su vertybiniais popieriais, tvarkant investicijų ir paskolų reikalus, sudarant sutartis, užsiimant nekilnojamojo turto pardavimu ar pirkimu, nes padidės pavojus smarkiai apsirikti ar būti apgautiems.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turės galimybę susipažinti su savo sielos drauge ar draugu. Patartina neatsisakyti kvietimų į gimtadienius ar vakarėlius.

Susituokusiems šio Zodiako ženklo atstovams reikėtų padirbėti su savimi ir pakoreguoti savo elgseną. Gyvenimo partneris tikrai nesukelia priežasties pavydui, tai kodėl jūs jį nuolat kažkuo įtarinėjate? Nepamirškite, kad vienas neatsargus žodis gali būti paskutinis lašas jūsų santykiuose.

Liepos mėnesį Ožiaragiui reikėtų vengti alkoholio. Be to, naudinga būtų atsisakyti ir saldžių gazuotų gėrimų. Atsigaivinti karštą vasaros dieną geriausia sultimis arba mineraliniu vandeniu.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui liepos mėnesį derėtų gyventi ekonomiškiau ir taupiau. Protingiausia būtų iš anksto kiekvieną mėnesį sudaryti išsamų pajamų ir išlaidų planą detalų išlaidų planą, stengtis kiek galima tiksliau laikytis jo. Neplanuotų išlaidų tikriausiai nepavyks išvengti, jos bus daugiausia susijusios su vaikais. Gali tekti tam tikra sumą išleisti gydymuisi. Tačiau tokiu būdu Vandenis gali išmokti racionaliai tvarkyti savo biudžetą ir ne tik išsaugoti stabilią finansinę padėtį, bet ir pagerinti ją po kurio laiko.

Taip pat Vandeniui patariama pasistengti neprisiimti papildomų pareigų. Liepos mėnesį jis ne kartą susidurs su nenumatytomis aplinkybėmis, dėl kurių negalės įvykdyti dalies savo užduočių ir bus priverstas keisti savo planus. Kad nesugadintų savo padoraus ir atsakingo žmogaus reputacijos, Vandenis turi apriboti savo darbo krūvį ir nebandyti šokinėti virš galvos.

Šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti atidūs bendraudami su artimaisiais ir draugais. Vienas netinkamas pokštas ar neatsargus žodis gali rimtai įžeisti kitą ir ilgam laikui sugadinti santykius.

Šio Zodiako ženklo atstovai, kurie jau susirado sau gyvenimo draugą ir ilgą laiką palaiko ryšį, turėtų pagalvoti apie savo santykių statuso keitimą. Dabar palankiausias laikas pirštis ir tuoktis.

Liepos mėnesį galimos alerginės reakcijos. Vandeniui patariama vengti egzotiško maisto ir naujų patiekalų. Ypač tai galioja tiems, kurie suplanavo atostogas užsienyje. Žygiai į atogrąžų miškus ir maudynės svetimų kraštų vandenyse gali sukelti netikėtą organizmo reakciją.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai liepos mėnesį turės galimybę realizuoti savo kūrybinį potencialą. Kai kurios Žuvys stebins draugus ir kolegas genialiomis idėjomis ir taip pelnys savo viršininkų palankumą. Vasaros vidurys bus palankus kelionėms ir išvykoms. Jei seniai planavote pamatyti svetimą šalį ar aplankyti tolimus giminaičius, kraukitės lagaminus ir užsisakykite bilietus.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turės galimybę sutikti savo sielos draugą. Tačiau žvaigždės nepataria iš karto planuoti vestuvių ir rinkti vaikams vardų. Liepos mėnesį užsimezgę santykiai pareikalaus daug kantrybės ir pastangų. Žuvys išgyvens nelengvą laikotarpį, nes vis iškils senos problemos, neišspręsti konfliktai ir bus kartojamos anksčiau neišmoktos pamokos. Joms patartinas stengtis . Žuvys turėtų būti kuo ramesnėms ir neprovokuoti partnerio.

Liepos mėnesį Žuvims padidės pavojus patirti traumą, todėl reikėtų atidžiai naudotis buitine technika, nebandyti pačioms remontuoti sugedusių prietaisų bei atsargiai vairuoti automobilį ir maudytis jūroje bei ežeruose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.