Man atsibodo acto kvapas. Dabar langams valyti naudoju kitą produktą

Daugelis naminių langų valiklių yra daromi su actu. Tačiau ne visiems patinka jo aštrus, aitrus kvapas. Jei priklausote šiai grupei, tikrai būsite patenkinti mūsų naminio langų valiklio be acto receptu. Tiesiog įpilkite 1 dalyką į vandenį, kad lengvai pašalintumėte nešvarumus ir išvengtumėte dryžių ant langų.

Neabejojame, kad acto pagrindu pagaminti valymo produktai yra naudingi namuose. Tačiau suprantame, kad ne visi gali pakęsti šio ingrediento kvapą (net jei jis greitai išnyksta). Štai kodėl mes pristatome langų valiklį be acto. Tai paprastas ir efektyvus būdas atsikratyti nešvarumų.

Kaip pasigaminti langų valiklį be acto?

Vienas iš ingredientų, kuris veiksmingai pakeis actą, yra krakmolas. Įdėję jų į stiklų valymo skystį, gausite labai veiksmingą priemonę. Krakmolas sugeria riebalus ir kitus nešvarumus. Sugeriančios savybės leis lengvai pašalinti bet kokias apnašas nuo langų. Be to, tai padės nuvalyti langus be dryžių ir apsaugos juos nuo negražių lietaus žymių. Krakmolas apsaugo stiklo paviršius taip pat, kaip žalios bulvės, kuriomis rekomenduojama poliruoti langus, veidrodžius ir dušo stiklus.

Pasigaminti langų valymo skystį iš krakmolo labai paprasta. 1 valgomąjį šaukštą krakmolo sumaišykite su 1 litru vandens. Kruopščiai sumaišykite ingredientus. Krakmolas turi visiškai ištirpti vandenyje. Tada supilkite mišinį į purškimo buteliuką. Prieš naudojimą jį gerai sukratykite ir preparatą paskleiskite ant stiklo. Palikite skystį ant lango keletą minučių ir nuvalykite sausu skudurėliu. Galiausiai gerai nupoliruokite paviršių. Stiklas turi būti švarus ir be jokių dryžių.

Kuo dar galima valyti langus?

Jei jums nepatinka siūlomas metodas, galite rinktis iš dar kelių variantų:

· Valykite langus arbata. Iš kelių maišelių paruoškite stiprią arbatą ir leiskite jai šiek tiek atvėsti. Kai arbata nebėra karšta, sudrėkinkite minkštą skudurėlį ir nuvalykite langus.

· Naudokite kolos gėrimą. Sudrėkinkite juo skudurėlį ir pamatysite, kad nešvarumai lengvai nusivalys nuo stiklo paviršiaus. Tada saldaus gėrimo likučius nuvalykite švariame vandenyje suvilgyta šluoste. Galiausiai sausai nuvalykite langus.

· Naudokite senus juodai baltus laikraščius. Tiesiog sudrėkinkite juos švariu vandeniu ir nuvalykite langus.Naujienos iš interneto

One thought on “Man atsibodo acto kvapas. Dabar langams valyti naudoju kitą produktą”

  1. O kodėl reikia langus valyti su „kažkuo“? Seniai nebenaudoju jokių chemijų ar kitokių tirpalų! Kam taip apsisunkinti? Tereikia turėti specialią šluostę, kuri sudrėkinta nuvalo langus be jokių dryžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *