Momentinis pyktis ar amžinos skyrybos

Įvertinkite, kaip žemiau pateikti teiginiai atitinka jūsų meilės istoriją, po to susumuokite surinktus taškus ir perskaitykite rezultatą. Paprašykite savo partnerio padaryti tą patį. Rezultatai gali pasirodyti bauginantys… arba tiksliai tokie, kokių ir tikėjotės!

Galimi atsakymai ir taškai

1. Retai/niekada

2. Kartais

3. Pakankamai dažnai

4. Beveik visada

Teiginiai:

1. Mes puikiai vienas kitą suprantame ir atpažįstame vienas kito jausmus ir emocijas.

2. Aš sutariu su savo partneriu dėl piniginių išlaidų tikslingumo ir dydžio.

3. Mes turime bendrų interesų, mes mėgaujamės gyvenimu ir būdami kartu, ir atskirai.

4. Mūsų santykiai su draugais ir giminaičiais yra geri. Aš nejaučiu, kad man reikėtų dėl jo prieš ką nors teisintis ar atsiprašinėti.

5. Kai mes kalbame apie seksą arba mylimės, jaučiamės labai lengvai ir patogiai.

6. Mane jame erzina tik nedaugelis dalykų.

7. Mes visiškai sutariame dėl religijos ir tikėjimo klausimų, politinių įsitikinimų ir gyvenimiškų idealų.

8. Man nesinori keisti savo partnerio ir nejaučiu, kad jis nuolat mane kritikuotų dėl to, ką darau ar kuo esu.

9. Pagal egzistuojantį nebylų sutarimą visus sprendimus mes priimame paeiliui.

10. Mes sutariame dėl to, ar jau laikas gimdyti vaikus, ar ne, ir dėl jų auklėjimo.

REZULTATAI

Iki 14 taškų

Jei viskas taip, kaip sakote, jūsų istorija turi nedaug šansų susilaukti sėkmės (gali būti, kad tai viso labo nuotykis, kuriam lemta trukti ne ilgiau šešių mėnesių). Jūsų norai nesutampa, jūs jaučiatės, kad esate išnaudojama ir galiausiai abu pasijaučiate nepatenkinti ir suirzę. Net jeigu jūsų seksualinis gyvenimas yra neblogas, jūs mėgaujatės vienas kitu ir nei vienas iš jūsų neužduoda erzinančių klausimų, faktas išlieka faktu: jūsų suderinamumo lygmuo pakankamai žemas. Tačiau kaip atsitiko, kad jūs vis tik kartu? Galbūt meilėje jums patinka kovoti ir dėti pastangas “išgyvenimui”?

15-24

Jūsų santykiuose egzistuoja kažkoks vientisumas, kuris, gali būti, verčia jus galvoti, kad jie truks amžinai. Kaip jums beatrodytų, kad jūs įsimylėję, greičiausiai vis tik tai tėra laikinas susižavėjimas, kuris truks daugiausiai porą metų, jei vienas iš jūsų arba abu parodysite didelį entuziazmą. Nieko blogo tame, kad kurį laiką jūs praleisite drauge, tačiau dėl amžinos meilės nevertėtų lažintis. Kam investuoti į santykius, kurie nesivysto ir neina pirmyn?

25-34

Jei tik atsakant į aukščiau pateiktus klausimus jums neiškilo didelių prieštaravimų, jūsų santykiai yra patikimi, tvirti ir truks pakankamai ilgai. Gali būti, kad jūsų santykiai truks 2-6 metus, o galbūt netgi ilgiau, jei pasižymėsite geresnėmis bendravimo savybėmis, pademonstruosite gerą valią ir didelę kantrybę. Lieka keletas nesuderinamumų, kurie reikalaus nuolatinio aptarimo. Jei jūs pasirengę įveikti šiuos sunkumus, jūs sugebėsite išsaugoti savo santykius netgi visą gyvenimą.

35-40

Turbūt kad nieko geresnio jums atsitikti ir negalėjo: jūs judate viena kryptimi, mylite ir gerbiate vienas kitą. Jūsų santykiai turi puikias perspektyvas. Tai gali būti jūsų gyvenimo istorija – su ta sąlyga, kad partnerio atsakymai sutampa su jūsų atsakymais. Tačiau dėmesio! Venkite per didelių lūkesčių: netgi partneriai, kurie teoriškai yra puikiai suderinami retkarčiais išgyvena sunkius periodus. Tačiau suvokimas, kad jūs, galbūt, niekuomet nebesutiksite jums labiau tinkančio partnerio, padės jums nugalėti bet kokius sunkumus. Tik pasistenkite gyventi atmerktomis akimis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *