Mums reikia žmogaus, kuris turi raktą

Koks malonus vyriškis! Kaip jis moka sakyti komplimentus

Ir kaip gražiai meilinasi! Moterų širdys atsiveria prieš jį. Jis mylimas ir geidžiamas.

Bet dažniausiai komplimentų rinkinys ir meilinimosi manieros – tai visrakčių rinkinys. Tie visrakčiai bet kokioms spynoms.

Ir susivilioti nereikia.

Mums reikia žmogaus, kuris turi raktą. Ir šis raktas tinka tik mūsų durims. Mums reikia žmogaus, kuris žino skaičius ir slaptažodį. Mūsų asmeninis žmogus, kuris ateis tik pas mus ir atrakins tik mūsų duris. Net jei jis nelabai moka meilikauti ir nelabai iškalbingas komplimentuose.

Reikėtų būtų atsargesniais su tais, kurie pernelyg įgudę ir miklūs. Kurie žino, kaip įteikti puokštę,kaip galantiškai pasakyti komplimentą, kaip pabučiuoti rankutę, kaip sudaryti įspūdį. Tai profesionalas. Ir jo visrakčiai tinka visoms spynoms. Jis įgudo mikliai atidaryti duris. Atidaro vienas, paskui antras, trečias…

Tas, kuris pamilo, dažnai atrodo kvailokai ir elgiasi nerangiai. O tas, kuris pamilo pirmąkart, kartais elgiasi dar nerangiau. Rausta, bąla, mekena, sako ne tuos žodžius ir šimtą kartų surenka žinutę, o paskui ją ištrina…

Meilė – tai visada „pirmąkart“. Tai ne įgūdis, toks kaip važiavimas dviračiu ar šokiai. Kai žmogus myli, jis neveikia pagal įprastą scenarijų ir nekartoja vaidmens.

Uolūs komplimentai ir pernelyg gražus meilikavimas turėtų sukelti įtarimą. Kaip visrakčiai žmogaus kišenėje. Labai dažnai paskui ateina atšalimas, nutolimas, intereso netekimas; žmogus pasiėmė tai, ko jam norėjosi, ir išėjo atrakinti kitų durų.

Žmogus su namų raktu lieka su mumis. Žmogus su visrakčiais pasiima ko nori ir išeina. Toks meilės dėsnis.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *