Mylėkite savo vyrus

Dabar visur be perstojo kalbama apie tai, kaip reikia mylėti moteris. Kaip dažnai būtina jas apkabinti, kokiu reguliarumu bučiuoti, kokius malonius žodžius joms kalbėti. O štai apie tai, kad vyrams irgi reikalinga meilė, kalbama kažkodėl labai retai. Arba išvis nekalbama.

O juk iš tikrųjų vyrams meilės norisi ne mažiau, nei moterims. Jiems irgi reikia šilumos, švelnių prisilietimų, apsikabinimų. Jie irgi trokšta mylimos moters meilės. Mylėkite savo vyrus – jiems tai išties labai svarbu.

Ir atminkite: kas myli, tas irgi bijo, tačiau įveikia šią baimę ir tiesiog myli nežiūrint į visas kliūtis. Jei moteris šitaip myli savo vyriškį, jeigu ji išties jį gerbia ir vertina, jis tai pajaus.

Paprasčiausiai kaifuokite nuo to, ką turite savo gyvenime, ugdykite ir tobulinkite save, žvelkite į pasaulį plačiau. O svarbiausia – ieškokite kiekviename vyriškyje to, kas leis patirti tikrąjį malonumą. Juk tai labai svarbu – norėti prisiliesti, jaustis saugia, kai esi šalia jo, kai eini drauge su juo gatve, kai tiesiog jauti jį šalia savęs.

Kiekviename vyriškyje esama kažko gero, kuo galima nuoširdžiai žavėtis – šviesioji asmenybės pusė. Galbūt jis išmintingas ir įdomus pašnekovas, galbūt turi puikų humoro jausmą, sutampantį su jūsiškiu, o tai, patikėkite, ne taip jau mažai. O gal jis visada pasirengęs jums padėti ir jus palaikyti.

Galbūt esate puikūs partneriai ir puikiai papildote vienas kitą? Galbūt šis žmogus pasiruošęs rūpintis ir pastoviai galvoja apie jūsų poreikius, įskaitant lovą? Galbūt jūsų seksas išties labai skanus, bet esate ne vien meilužiai, bet ir tuo pat metu – geriausi draugai. Galbūt tai išties tikra meilė?

Dėl to vertinkite savo vyrą. Vertinkite drauge praleistą laiką. Mylėkite save, mylėkite jį – ir tada pasaulis irgi jus mylės.

Mylėkite vyrus. Jiems iš tiesų šito reikia. Jie šitiek daug daro jums ir vaikams – palaiko, daug dirba, kad jums nieko netrūktų. Rizikuoja, mąsto, sveria galimybes, veikia… Gina ir saugo. Palaiko jus, jausdami pareigą ir atsakomybę.

Dėl to kai vyras grįžta po sunkios darbo dienos, kur, galimai, kovojo su visu pasauliu už savo vietą po saule – tiesiog stipriai apkabinkite ir pabučiuokite. Tegu žino, kad viską matote, suprantate ir vertinate. Tegu žino, kad juo didžiuojatės ir esate pasirengusi būti su juo.

Dovanokite savo vyrams meilę, jaukumą, ramybę, dėmesį, supratimą ir dėkingumą. Juk visa tai vis tiek galiausiai sugrįžta jums pačioms, vyras visada, kiekvieną dieną rinksis būtent jus. O jūs – jį.

Juk vyras, kurį jūs pati kažkada pasirinkote, automatiškai turi būti jėgos ir išminties įsikūnijimu. Turi būti jūsų nugalėtoju, užkariautoju, lyderiu.

Ir atminkite, kad esant šalia išties mylimo ir artimo vyro, niekada neskauda galvos. Sėkmės!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *