Natūralus oro gaiviklis, pagamintas namuose

Mano mamos draugės sūnus prieš penkerius metus persikėlė gyventi į Stambulą. Jis ten įkūrė savo verslą, apsigyveno ir persikėlė su šeima į naujus namus. Dažnai pas juos atvyksta ir jo mama. Ir kiekvieną kartą, kai ji grįžta, atveža mano mamai lauktuvių. Paskutinį kartą, kai susitiko, padovanojo jai namuose pagamintą oro gaiviklį.

Turkijoje namų šeimininkės labai išradingos ir labai tvarkingos. Daug apie tai sužinojome iš tetos pasakojimų. Mano mamos draugė negali atsigėrėti savo žiniomis apie Rytų kultūrą, ji su malonumu jomis dalijasi ir su mano mama. Ji papasakojo, kaip pasigaminti natūralų turkiško stiliaus oro gaiviklį.

Kam reikalingas toks oro gaiviklis?

Natūralaus oro gaiviklio gaminimas ypač aktualus butų, kuriuose prasta ventiliacija, gyventojams. Juk tik vasarą įmanoma nuolat vėdinti namus. Turbūt sutiksite, kad skersvėjis yra baisiau už pelėsių kvapą. O prekyboje esančiuose oro gaivikliuose yra pernelyg daug cheminių medžiagų, kad jais galėtume kvėpuotumėte visą parą.

Oro gaiviklio receptas, kuriuo ketinu su jumis pasidalinti, skirtas ne tik jūsų namų kvapui pagerinti. Jis taip pat yra puiki kandžių atbaidymo priemonė. Kad apsaugotumėte savo drabužių spintoje esančius drabužius, ant kabliuko pakabinkite paketėlį su šiuo namuose pagamintu mišiniu.

Kaip pasigaminti kvapųjį maišelį iš paprasčiausios kojinės?

Natūraliam oro gaivikliui pasigaminti prireiks 2-3 apelsinų (juos galite sumaišyti su mandarinais ar kitais citrusiniais vaisiais) ir 2 valgomųjų šaukštų kavos pupelių. Iš citrusinių vaisių reikės tik žievelės. Jas reikia visiškai išdžiovinti ir sumalti į miltelius. Kavos pupeles sumalkite į tokius pat arba stambesnio dydžio grūdelius.

Sumaišykite citrusinių vaisių žievelių miltelius su kava. Šį mišinį supilkite į švarią kojinę ar kitą medžiaginį maišelį. Jis bus naudojamas kaip apvalkalas. Paslėpkite kojinę giliai spintoje arba padėkite po sofa. Jei norite pademonstruoti oro gaiviklį, supilstykite kvapniąsias medžiagas į stiklainius. Uždenkite juos drobiniu audeklu ir apriškite juostele. Bus gražu ir gaivu!

Norint pasigaminti natūralų oro gaiviklį, reikės naudoti stipraus aromato produktus. Kava ir citrusiniai vaisiai yra tinkamiausi ingredientai. Tačiau jei jų kvapas jums nepatinka, galite naudoti eterinius aliejus. Sėkmės eksperimentuojant. Būtinai pasidalinkite gautais rezultatais!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *