Nebučiuokite bato, kuris bando jus sutraiškyti. Aktualūs žodžiai mums visiems

Kiškis, kuris galvoja, kad vilkai jo nesuės, nes jis gerai elgiasi – neprieštarauja, vykdo visus jų norus, demonstruoja simpatiją ir palaikymą vilkams, bando įtikti – kenčia nuo Stokholmo sindromo. Bet kuris kiškis, bandantis bendradarbiauti su vilkais, pasmerktas pralaimėjimui.

Todėl kad jis – ne vilkas. Jis kiškis. Jei jis toks paslaugus – tai gerai. Tačiau tai nereiškia, kad su juo elgsis pagarbiai ir nelies. Užkabins. Nes jis neturi jokios vertės ir už jo sunaikinimą nebus jokios bausmės. Bendradarbiauti su vilkais NEGALIMA. Tai ne tie žmonės, su kuriais bendradarbiaujama.

Nepuoselėkite iliuzijų. Vilkams reikia priešintis, kaip bet kokiems psichopatams ir prievartautojams.

Nebučiuokite bato, kuris bando jus sutraiškyti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *