Nedovanokite pavargusiai moteriai gėlių

Rimtai, gėlės puikios tada, kai esama resursų jomis pasidžiaugti. O dar dovanojančiam svarbu sulaukti atsakomosios reakcijos: “och, kaip miela, tai mano mėgstamiausios!” Pavargusi moteris kartais netgi tam resurso nebeturi. Dovanojantis nuoširdžiai nesupranta, ko ji išsidirbinėja, “juk aš stengiausi”. O išsidirbinėjama todėl, kad gėlėms kotus reikia nukarpyti, į vazą pamerkti ir pakankamai emocingai pademonstruoti susižavėjimą ir dėkingumą.

O jėgų visam tam nebėra.

Norite pradžiuginti pavargusią moterį? Nupirkite jai valgyti. Arba patys pagaminkite, tik paskui sutvarkykite virtuvę po savęs. Viena romantiškiausių frazių, kurias esu kada nors girdėjusi, buvo prašymas atsiųsti nuotrauką. Ne mano nuotrauką, o šaldytuvo. Nes “aš gi žinau, šiandien turbūt normaliai nepavalgei, o tavo šaldytuvas amžinai pustuštis. Jeigu taip, tiesiog parodyk nuotrauką ir aš atvešiu, ko ten trūksta.” Atkreipkite dėmesį – be jokių gėlių ir serenadų po langais.

Užsakykite moteriai brigadą namų darbininkių ir valytojų, kad ji galėtų tiesiog nieko neveikti, kol namai bus išvalyti ir sutvarkyti. Patikėkite, moteriai tai tikras stebuklas, gryniausia magija.

Šeimoje – konfliktas. Vyras skundžiasi, kad padovanojo žmonai apatinių drabužių komplektą – gražų ir brangų, o ji isteriją užtaisė. Visai stogas nuvažiavo, nevertina dėmesio, neina į kontaktą. O žmona paaiškina, kad vyras atsisako su vaikais pasėdėti, pavargęs ir amžinai užimtas. Ir ta jo dovana dabar jai atrodo kaip pasityčiojimas. “Aš visai nusikankinusi, o dabar dar turiu puoštis ir jam madų demonstravimą organizuoti?”

Vyras ateina namo su šampanu ir tortu, malonus vakaras, romantika. O moteris siunta. Nes prieš sėdant prie šampano su tortu, jai reikia išlyginti patalynę, išplauti indus, nuprausti ir suguldyti vaikus. Ir kol vyras sėdi virtuvėje ir laukia, ji laksto po namus reaktyviniu greičiu. Ir kai po šito maratono ir prašymų, kad ir jis bent šį tą nuveiktų, atbėga į virtuvę, įsipila šampano į puodelį, išmaukia trimis gurkšniais ir eina miegoti, vyras jaučiasi įžeistas. Jis stengėsi, jis norėjo parodyti dėmesį.

Ir štai kas juokinga. Kai norime kažkam padaryti malonumą, ar tikrai mes stengiamės dėl to žmogaus? O jeigu taip, tada svarbu atsižvelgti į jo poreikius. Kas jam svarbu? Poilsis, dvi valandos ramybės, vienišas pasivaikščiojimas? Štai čia ir yra tas dalykas, kuris bus jai (jam) malonus.

O jeigu viso labo noriu padaryti tai, ką noriu padaryti, tai kam tokiam aš noriu padaryti gera? Galbūt sau pačiam? Gal noriu sau pačiam/pačiai parodyti, koks esu šaunus žmogus, kokius žygdarbius sugebu atlikti? Štai kaip aš pasistengiau ir pasiaukojau, kad parodyčiau, koks esu dėmesingas žmogus.

Kartais svarbu turėti drąsos prisipažinti, kad nėra nė velnio čia jokio dėmesio artimam žmogui, o yra tik noras susilaukti pripažinimo, emocinio paglostymo ir padėkos.

Vyrai dažnai skundžiasi, kad šiuolaikinės moterys labai reiklios. Ir kad nebėra daugiau kuo jų nustebinti. Taip, teisybė – standartai nesuveikia. Eilinė puokštė jau nebetinka. Nenustebins. Vienintelis dalykas, kuris gali nustebinti – tai rūpinimasis ir nuoširdus, adekvatus situacijai, pagarbus elgesys. O visa kita aš jau mačiau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *