Nelaiminga meilė: ženklai, kad santykiai jus žlugdo

Nelaimingi santykiai per ilgą laiką susargdina. Kartais mes net nepastebime, kaip smarkiai kenčiame. Šie požymiai padės jums suprasti, kad nelaiminga meilė jums pakenks.

Romantiški pasimatymai virto vakarais priešais televizorių, meilės prisipažinimai – priekaištais ir pretenzijomis. Kiekvienos poros santykiai pereina įvairias fazes (anot psichologų, 5 meilės fazes). Partneriai išgyvena bendravimo pakilimų ir nuosmukių, taip pat ir krizių. Jeigu sunkumus jie įveikia kartu, tai meilė gali net stiprėti ir augti.

Vis dėlto kartais pasitaiko, kad poros santykiai nyksta, ir jie net nepastebi, priėję kritinę fazę.

Gali likti tik nemalonus jausmas atsibudus rytais, kurio mes negalime dorai apibrėžti. Bloga nuotaika, kuriai lyg ir nėra pagrindo. Arba yra, tik mes jo nenorime pripažinti.

Poros santykiai būna kupini emocijų, todėl nenuostabu, kad jie apverčia aukštyn kojomis mūsų jausmų pasaulį, nuteikdami mus pozityviai arba negatyviai. Kyla didelis pavojus, kad nelaiminga meilė mus per ilgesnį laiką gali sužlugdyti, ir mes tai pastebėsime per vėlai.

Šie požymiai padės tai suprasti:

1. Jūs atsiribojote nuo senų draugų

Nauji pažįstami yra geras dalykas, bet senų draugų prarasti nederėtų. Natūralu, kad žmogus per gyvenimą vystosi, ir draugų keliai gali išsiskirti. Jeigu tikri draugai, su kuriais kartu išgyvenote daug džiaugsmų ir vargų, nutolo nuo jūsų, reikia susimąstyti. Pakalbėkite su jais. Jie gali būti teisūs. Poros santykiai neturi stoti draugystei skersai kelio.

2. Jūs jaučiatės išsunkta

Gulatės į lovą išsunkta. Atsikeliate iš ryto ir jaučiatės kaip suvažinėta. Kur dingsta jūsų jėgos, nesuprantate, nors neeikvojate energijos savo socialinei aplinkai. Žinoma, už to gali slypėti sveikatos sutrikimai ar darbinės problemos. Tačiau mes jaučiamės išsunkti ir tada, kai pervargstame emociškai. Tai reiškia, kad jums tenka nuolat kovoti dėl santykių su partneriu. Argi normalu, kad jums daugiau niekam nelieka jėgų, net sau?

Meilė reiškia pastangas, bet jūs neturėtumėte tiek vargti, kad būtumėte mylima.

3. Jūs tapote nepatikima

Iš tikrųjų jūs susitarėte susitikti su drauge, bet po to paskambino partneris ir pareiškė, kad atvažiuoja. Ką jūs darote? Atsisakote susitikimo su drauge. Nesveiki santykiai gali neigiamai paveikti jūsų charakterio bruožus. Partneris turėtų padėti jums tapti geresnei, o ne blogesnei.

4. Jaučiatės priklausoma nuo savo partnerio

Porai būna smagu kurti bendrus ateities planus. Tačiau nenatūralu, jei negalite įsivaizduoti, kad kažkuo užsiimsite, kažką veiksite ar kažkur važiuosite viena, be jo. Santykiai neturi virsti priklausomybe. Dėl to nukentėtų jūsų savimonė.

5. Santykiuose su partneriu jūs pati savęs neatpažįstate

Arba motina neatpažįsta jūsų. Niekas nepažįsta jūsų taip gerai, kaip artimiausi šeimos nariai. Paklausykite, ką jie sako, kai jiems atrodo, kad jūs pasikeitėte. Meilė mus apakina ir verčia daryti tokius dalykus, už kuriuos pasmerktume kitus. Ar jūs pasikeitėte? Ar pasikeitė jūsų vertybės? Sveikuose santykiuose partneriai myli vienas kitą tokius, kokie yra.

Meilė daro stiprią įtaką mūsų psichinei sveikatai. Todėl labai svarbu kreipti dėmesį į savo savijautą. Blogiausiu atveju nelaiminga meilė gali sukelti depresiją

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *