Nerangiausi Zodiako ženklai: jie vis ką nors sudaužo

Yra žmonių, kuriems tiesiog labai nesiseka. Kartais atrodo, kad jei gali nutikti kas blogo – nutiks būtent jiems. Tokių žmonių dėl jų polinkio traukti nelaimes kartais baidosi net aplinkiniai. Jie nuolat kažką užkliudo, išverčia, užsigauna, sudaužo. Astrologai sako, kad nerangumą gali lemti ir Zodiako ženklas. Kas tie trys nelaimingieji?

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Nors Žuvys yra labai kūrybingos ir visada turi naujų idėjų, jų įgyvendinimas turėtų būti paliktas profesionalams. Žuvys turi neribotą vaizduotę, bet kai joms tenka kažką daryti, viskas griūna. Tiesiogine prasme. Žuvys nemėgsta laikytis nurodymų ir nori viską padaryti greitai. Paprastai tai sukelia tikrą chaosą, o per savo skubėjimą nukenčia tiek pačios Žuvys, tiek aplinkiniai. Jų rankose dažnai net be aiškios priežasties lūžta įvairūs prietaisai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nepaisant karališkos prigimties, Liūtai gali būti tikri nelaimėliai kasdienėse gyvenimiškose situacijose. Jie nemėgsta susitepti rankų, tiesiog nori mėgautis galutiniais rezultatais, neįdėdami pastangų. Be to, Liūtai dažnai kažkur užkliūna, pargriūna ar susiplėšo drabužius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai yra laisvos sielos žmonės. Laisvai jie elgiasi ir kalbant apie kasdienę veiklą bei darbus. Vandeniai mėgsta užsižiopsoti, o kartais tiesiog neturi kantrybės pabaigti darbo iki galo. Maža to, juos lydi įvairios traumos, jie dažnai susilaužo kaulus, įsitaiso mėlynių. Taip pat Vandeniai nuolat kažką užkliudo, išverčia ar sudaužo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *