Mūsų žmogiškoji esmė pasireiškia tuo, kad mums sunku, o kartais ir neįmanoma būti vieniems. Tačiau dažnai santykiuose nieko nesigauna, o keistis ar kažko siekti nėra noro.
Pagrindinės nesėkmių asmeniniame gyvenime priežastys
Nenoras pripažinti savo trūkumų ir imti juos šalinti. Pavyzdžiui, jūs galite būti pernelyg įkyrus ir galbūt kažkas jums apie tai užsiminė. Tačiau dėl kažkokios priežasties nenorite pripažinti, kad problema slypi būtent jūsų elgesyje ar charakteryje.
Nuolatiniai skundai ir verkšlenimai. Tik mazochistai mėgsta nuolatines dramas.
Susikaustymas, drovumas, nemokėjimas bendrauti. Dėl šių savybių negalite atsiverti ir imate keistokai elgtis, dėl ko labai sudėtinga su jumis bendrauti.
Apsileidusi išvaizda. Visi puikiai žino, kad jei žmogus nesirūpina savimi, vadinasi, jis nemyli ir nevertina savęs.
Kaip tai ištaisyti?
Sužinoję priežastį, dėl kurios nepatinkate, padirbėkite su klaidomis. Labiau džiaukitės gyvenimu, kontroliuokite savo emocijas ir elgesį, užsiimkite savišvieta ir nepamirškite apie savo išvaizdą.
Galiausiai, kai didžioji dalis darbų bus atlikta ir jau būsite pasiruošę naujų santykių paieškoms, svarbu nežiūrėti į tai, kas vyksta, per daug rimtai, nes užsiciklinimas ne tiek padeda, kiek trukdo, dėl ko žmogus ima nervintis ir daryti klaidas. Pasimatymus reikia traktuoti kaip malonią pramogą, mėgaujantis flirtu, užuot stačia galva puolus į santykius.
Gyvenimas pakankamai ilgas, todėl nereikia įtikinėti savęs, kad „tai mano paskutinis šansas“. Abipusė meilė, be abejo, yra svarbus dalykas, tačiau ne viskas ja apsiriboja, ir bet kurioje situacijoje reikia mokėti gauti malonumą iš gyvenimo – o visa kita būtinai ateis.
Be to, kad mylėti visada reiškia – duoti, tai tuo pat visada reiškia ir rūpintis, būti atsakingam, gerbti ir žinoti. Tai taip pat yra aktyvios meilės prigimties apraiškos, svarbiausi bruožai, būdingi visoms jos formoms.