Norite pašalinti kalkių nuosėdas vonioje? Čiupkite trintuką

Kaip pašalinti kalkių ir muilo apnašas vonios kambaryje? Tikriausiai ne kartą apie tai galvojote. Egzistuoja paprastas, tačiau veiksmingas būdas. Ant chromuotų čiaupų ir visų vonios ar virtuvės maišytuvų kalkių nuosėdos ir muilo apnašos atrodo itin negražiai. Žinoma, tokiais atvejais actas ar indų ploviklis yra nepamainomi. Tačiau pasirodo, kad nuosėdas galima pašalinti ir sausuoju būdu.

Kaip greitai atsikratyti kalkių nuosėdų vonios kambaryje?

Visų pirma, teks šiek tiek pasirausti vaiko pieštukinėje. Mat jums prireiks paprasčiausio trintuko. O tada žygiuokite tiesiai į vonios kambarį ir patrinkite vandens maišytuvus bei kitus chromuotus paviršius. Gali atrodyti keista, bet trintukas tikrai puikiai pašalina muilo nuosėdas. Be to, jis nebraižo jautrių paviršių. Jums neprireiks nei valiklių, nei šluosčių. Tai fantastiškas triukas, kurį privalote išbandyti.

Mokyklinio trintuko naudojimas

Įdomu tai, kad geras trintukas turi daug funkcijų ir idealiai tinka valymui.  Trintukas pašalina nešvarumus nuo baltų batų padų. Žinoma, šiam tikslui naudokite baltą trintuką.  Jis puikiai susidoroja su dryžiais ant plytelių. Pasitelkę į pagalbą trintuką atsikratysite nešvarumų ant žaliuzių. Trintukas taip pat puikiai susidoroja su klijų pėdsakais, kuriuos palieka įvairių tipų lipdukai ant lentynų, šaldytuvo ar indaplovės. Baltas trintukas taip pat padės pašalinti nedidelius nešvarumus nuo sienų. Nors šiam darbui puikiai tarnauja kempinėlės, bet jei po ranka jų neturite, tai trintukas, žinoma, atliks savo darbą.  Jei geliniu rašikliu sutepėte drabužius ar apmušalus, prieš griebdamiesi cheminių priemonių, pabandykite patrinti trintuku.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *