Pakankamai meilės negavę vaikai

Nepasitikėjimas kitais

Kad neieškotų žmonėse paslėptų negerų kėslų, vaikas nuo pat vaikystės turi būti apsuptas pozityviai nusiteikusių ir subalansuotų artimųjų. Jei šeimoje skandalai, isterijos, santykių aiškinimasis pakeltu balsu yra norma, visa tai gąsdina mažylį. Vėliau vaikai, kurių jauni metai prabėgo tokiomis sąlygomis, laukia įvairių kiaulysčių iš kiekvieno gyvenimo kelyje sutikto žmogaus.

Baimė suklysti

Mylintys tėvai savo vaiką nuolat motyvuoja, giria, skatina siekti daugiau. Nemylimi vaikai to negauna. Vėliau, suaugę, jie kenčia nuo nepilnavertiškumo jausmo: bijo padaryti ką nors negerai. Dėl to stovi vietoje, netobulėja, apskritai stengiasi nieko nedaryti ir negali suvokti prigimties jiems padovanoto potencialo.

Nesugebėjimas kurti asmeninio gyvenimo

Vaikas, kuris nesužinojo ir nepajuto, kas yra meilė, ką reiškia mylėti ir būti mylimam, instinktyviai pasirenka sau į partnerius žmogų, kuris jo nemyli lygiai taip pat, kaip kadaise nemylėjo tėvai. Vėliau tokie jau suaugę asmenys yra linkę užmegzti morališkai išsekinančius, toksiškus santykius ir kenčia nuo aukos komplekso.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *