Pamirškite drugelius pilve: štai kaip jausitės, kai sutiksite savo vyrą

Apie meilę sklando daugybė mitų ir klišių, kurios iš tiesų nėra teisingos. Taigi, jei laukiate drugelių pilve, kad suprastumėte, jog tai meilė, galite pražiopsoti tikrąją meilę. Nes tikroji meilė teikia daug didesnį pasitenkinimą:

Jausitės, kad pagaliau radote savo vietą.

Tas žmogus priims jus tokią, kokia esate, nesijausite verčiama apsimesti tokia, kokia nesate. Pagaliau pajusite, kad esate ten, kur ir turėtumėte būti.

Jausitės taip, tarsi jūs tampate vis geresnė.

Kai kurios iš mūsų nevertina savęs tiek, kiek turėtų, todėl nesistengia savęs tobulinti. Tačiau kai rasite žmogų, kuris jus darys laimingą, norėsite suteikti jam viską, ko jis nusipelno, o tai reiškia, kad dėl jo tapsite vis geresne.

Jausitės komfortiškai.

Su juo jausitės patogiai būdama tyliai, jausitės patogiai savo viduje, nes jis mylės jus tokią, kokia esate, tikrąją jus.

Pasijusite, kad esate seksuali.

Ir jums tereiks jo žvilgsnio, kad pasijustumėte seksualiai patraukli. Jo žvilgsnis į jus primins, kad jis myli kiekvieną jūsų kūno ir sielos centimetrą.

Jausitės vertinama.

Tinkamas vyras įvertins viską, ką dėl jo darote. Ir jums nereikės verstis kūliais, kad padarytumėte jam įspūdį. Jis pastebės net smulkmenas.

Jausitės kaip savo vietoje, savo namuose.

Namai nebūtinai turi būti vieta. Tai gali būti asmuo. Kai sutiksite savo gyvenimo meilę, visada jausitės esantys ten, kur turėtumėte būti, net jei esate už šimtų mylių nuo gimtojo miesto.

Jausitės taip, tarsi neturėtumėte dėl ko nerimauti.

Kai atrasite savo meilę, ateitis nustos jus gąsdinti, o pradės jaudinti. Negalėsite sulaukti, kol apsigyvensite kartu, susituoksite ir pradėsite laimingai gyventi kartu.

Jausitės taip, tarsi būtumėte atradusi geriausią draugą.

Jūsų vyras taip pat turėtų būti jūsų geriausias draugas. Jis turėtų būti pirmasis žmogus, kuriam norėtumėte pranešti visas naujienas. Jo laimė yra jūsų laimė.

Jausitės savimi.

Tinkamas vyras atskleis tas jūsų puses, apie kurias, galbūt, net nežinojote. Pamatysite naują savo asmenybės pusę.

Pajusite, kad jūsų gyvenimas pasikeitė.

Viskas bus kitaip. Jūs tai suprasite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.