Paprastos taisyklės santykiuose, kurias bijome priimti ir tapti laimingi

Nekartokite šių standartinių klaidų, kurias beveik visi patiria santykiuose. Išmokite paprastas taisykles ir tada būsite labai laimingi.

Niekada nenustokite rūpintis vienas kitu. Niekada nenustokite pažinti vienas kito, kiekvieną dieną, kiekvieną naktį. Mes visi keičiamės, nors mums atrodo, kad tai nėra visiškai tiesa. Partnerį laikome savaime suprantamu dalyku. Labai greitai pamirštame pirmuosius malonumus ir pasineriame į rutiną, kuri mums patiems visai nepatinka. Jūsų partneris šiuo metu yra svarbiausias ir švenčiausias jūsų gyvenimo turtas. Jūs pasirinkote šį asmenį sau. Niekada nepamirškite to ir niekada nepatingėkite palaikyti savo meilės.

Saugokite savo širdį! Jūs turite būti ne tik partnerio, bet ir savo širdies gynėjas. Saugokite jį nuo kitų labai atsargiai. Mylėkite save ir nešvaistykite laiko smulkmenoms. Niekas kitas neturėtų reikalauti jūsų širdies, tik jūsų partneris.

Įsimylėti. Vėl, vėl ir vėl. Jūs nuolatos keičiatės. Jūs jau nebe tas pats žmogus, kuris prieš kažkiek metų užmezgė santykius su partneriu. Po penkerių metų nebūsite tas, kas esate šiandien. Pokyčiai yra nuolatiniai, todėl kiekvieną dieną turite sąmoningai pasirinkti gyventi vienas su kitu. Kovokite, ugdykite savo meilę – kaip ir pirmosiomis savaitėmis po susitikimo.

Visada raskite tai, kas geriausia jūsų partneryje. Susikoncentruokite į tai, kas jums patinka, o ne į tai, kas jus erzina. Tik tada jūsų meilė toliau augs. Sutelkite dėmesį į tas gyvenimo akimirkas, kai jautėtės laimingi.

Nemėginkite nieko pakeisti. Tai ne jūsų užduotis. Jūsų užduotis yra tiesiog mylėti kitą žmogų. Nemėginkite reguliuoti artimojo charakterio. Tiesiog priimkite jį tokį, koks jis yra! Ir tada pats žmogus pasikeis taip, kad dar labiau mylėsite ir vertinsite jį.

Prisiimkite savo atsakomybės dalį santykiuose. Jūsų asmeninė laimė nėra jūsų partnerio rūpestis. Niekas negali jūsų padaryti laimingu, jei jūs to nenorite. Jūs esate atsakingas už tai, kad visi jūsų šeimos nariai būtų laimingi. Jei galite tapti laimingu, šalia jūsų esantis žmogus ir visa jūsų šeima bus laimingi.

Niekada nieko nekaltinkite, nemanipuliuokite, nekontroliuokite. Jūsų partneris neprivalo gydyti jūsų vaikystės traumų ar bėgti paskui jus. Jei reikia, pailsėkite, pabūkite vienas ir susitvarkykite savo emocijas. Kai tik stabilizuosite savo emocinį foną, iškart pastebėsite, kad santykiai šeimoje pradėjo gerėti. Jei jums reikia partnerio pagalbos, tiesiog paprašykite, jis jums padės visame kame!

Tegul artimas žmogus tiesiog gyvena ir būna šalia. Kai partneris yra prastos nuotaikos ar siaubingai nusiminęs, nesistenkite visko iš karto taisyti, teigiamas požiūris nėra jūsų pagrindinis darbas. Tiesiog paaiškinkite, kad kartas nuo karto būti piktam ir nusivylusiam yra normalu. Leiskite mylimam žmogui suprasti, kad jis visada gali į jus atsiremti, kad gali jumis pasitikėti: juk jūs nepabėgsite iš buto kiekvieną kartą, kai kas nors susinervina ar į namus ateina bėda. Patikinkite parnerį, kad būsite šalia, kad ir kas nutiktų, ir darykite tai.

Neteiskite, būkite lengvabūdiški ir juokingi, per daug rimtas požiūris į gyvenimą nieko gero neduoda. Nuolat teiraukitės, kokių poreikių ir troškimų jūsų partneris turi. Klausykite ir būkite mylimo žmogaus gyvenime be apribojimų. Būkite seksualūs, gerbkite savo partnerio nuomonę įvairiais gyvenimo laikotarpiais ir nelaikykite sekso kaip streso mažinimo būdo. Seksas yra galimybė prasiskverbti iki giliausio tarpusavio supratimo lygio. Leiskite sau ištirpti kitame, tapti vienu. Nebijokite kartais būti neteisus, mes visi klystame. Jūs neprivalote būti tobulas, taip pat neturite to reikalauti iš partnerio.

Būkite pažeidžiami, būkite pasirengę pasidalinti savo baimėmis ir jausmais. Pripažinkite savo klaidas ir atsiprašykite. Būkite sąžiningi su savo artimaisiais, kad ir kaip sunku būtų. Tai vienintelis būdas sukurti tikrą pasitikėjimą. Tam reikia drąsos. Tačiau tik tada, kai visiškai atversite savo širdį, tarp jūsų atsiras tikra meilė.

Niekada nenustokite augti ir tobulėti kartu. Tik santykiuose žmogus vystosi labiau ir greičiau už viską. Jei nustosite kurti savo santykius, jie neišvengiamai išblės. Raskite bendrų tikslų ir svajonių, kurkite bendrus planus ir kartu juos įgyvendinkite.

Nesijaudinkite dėl pinigų. Pinigai yra išteklius, kurį turite valdyti kaip komanda. Jie niekada nepadeda, jei bijote jais naudotis. Išmokite pasitikėti savo partneriu. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jums sekasi, ar jūsų pajamos didėja, ar mažėja – tai geras rodiklis, kaip iš tikrųjų klostysis jūsų santykiai.

Išmokite atleisti ir pamiršti. Greitai atleiskite ir niekada neiškelkite senų nuoskaudų. Susikoncentruokite į ateitį ir neleiskite praeičiai trukdyti jūsų planams. Neleiskite, kad jūsų praeities istorija laikytų jus įkaitu. Prisiminkite padarytas klaidas, bet tik praktiniais tikslais. Praeityje padarytos ir neatleistos klaidos tampa santykių našta. Tai traukia jus žemyn, o atleidimas išlaisvina.

Visada rinkitės meilę. Šis patarimas gali būti vienintelis ir svarbiausias. Naudokite jį kaip pagrindinį savo gyvenimo principą, kurio dėka galite viską pakeisti. Jei visada rinksitės meilę, niekas negalės pakenkti jūsų laimei, nes tikra meilė visada išliks. Niekas nežadėjo, kad meilė bus lengva ir be sunkumų. Nepamirškite, kad jei neišmokote savo pamokų per vienus santykius, tai ir toliau jas mokysitės su kitais partneriais, kol išmoksite, o partnerio pakeitimas negarantuoja visiškų pokyčių jūsų gyvenime.

Santykiai yra nuolatinis ir sunkus darbas. Tai noras nuolat stengtis ir investuoti. Tik tokiu būdu galite atlaikyti laiko išbandymus. Santykiai, kaip ir gyvenimas, turi pakilimų ir nuosmukių. Mokykitės visais jų etapais, mokykitės mylėti vienas kitą – tai suteiks stiprybės ir perspektyvos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *