Pasaulis vaiko akimis

Mam…. Maaaam… Maaaaaaaaaaam!!! Miegi? Na, miegok, miegok, aš tik šiaip paklausiau – gal jau pabudai, tik bijai keltis. Aš čia kol kas… Ką? Ant kokios galvos? Nelipau aš ant jokios galvos, jos čia nebuvo, kol ropojau iki šitos vietos. Ir apskritai – nesipainiok po kojomis.

Nuleido ant grindų. O aš imsiu ir nueisiu spintos tvarkyti – va kiek daug stalčių, ir viskas juose bet kaip suversta. Reikia visa tai ištraukti ir išrūšiuoti. Uch, nieko sau – kažką radau… Ką? Kas ištraukė ir išmėtė? Nežinau, aš tiesiog pro šalį ėjau, man reikia prie stalo.

Opa, pelytę pagavau! Žiburiukas viduje dega. Tempiam, tempiam… Va kokie fizikos dėsniai – jau ir kompiuteris ant paties stalo kraštelio, tuoj kaip pagausiu!… Mam?… Atiduok kompą! Ir pelytę atiduok! Ir klaviatūrą! Neduodi? Na, nieko, pas mane baterija burnoje atsargai… Ne! Neduosiu! O ką, jeigu man energija baigsis?!!!

Pusryčiauti jai reikia. Na, gerai, duok šen tą savo košę. Kukurūzai bent jau ekologiškai švarūs? Tu man į rankas duok, aš pagal skonį nustatysiu! Duok!… Atsigerti? Šitą galima.

Ech, sultys atskiestos, jums, mamaite, turėtų būti gėda dėl tokio šykštumo. Kokiems dar dantims naudinga? Tiems trims, kurie kalasi? Kas 13 kartų naktį buvo pabudęs? Aš?! Aš juk angelas, aš miegu, tai tikriausiai lunatizmas.

Praustis nenoriu. Dantų valytis irgi. Pas tave jų daugiau, pati ir valykis. Nors… Duok man dar šiek tiek pastos. Tik be šepetėlio.

O kas su palme? Džiūsta, ar kokio galo? Žemė lyg ir drėgna, tiesa, skonis kartokas, bet juk drėgna. Kaip tai išspjauti? Kodėl išspjauti? Stručiai akmenis ryja, ir nieko. Atiduok smėlį!

Žurnalas, sakai, naujas? Tuojau paskaitysime… Oi, suplyšo… Skubiai tepam slides…

Kaip tai tualete? O aš??? Be manęs??? Įleisk, nepalik manęs vieno likimo valiai, nepalik manęs, mamyte!!!…

Koks kvapas? Nėra jokio kvapo. Nereikia nieko keisti, man tokiam rezultatui paskui reikės visą dieną valgyti! Nereikia keisti, kam pasakiau! Mano sauskelnės! Ką noriu, tą ir darau!

Pasivaikščioti? Pasivaikščioti mėgstu. Tiktai pats. Nereikia imti už rankos, aš jau ne mažas… Pats, pasakiau! Ir va tą nuorūką – irgi pats suvalgysiu! Paleisk!

Ko tai išalkau. Mam, kas šiandien pietums, a?… Ne, nenoriu, duok geriau bananą, jame daug kalio ir vitaminų. O makaronus pati valgyk, ten angliavandeniai… BANANŲ!!! Tfu tie makaronai!… Skelbiu bado streiką!… Viskas, dabar jau rimtai užpykau!

Oi, kas atsitiko? Kaip tai užmigau? O ką, jei kažką įdomaus pramiegojau? Reikia skubiai patikrinti butą, kas įdomesnio? Kėdę su savimi pasiimsiu – kaip atramą. Opa! Kažkas šokoladuką pamiršo… Skanus… Skubiai valytis rankas, kad niekas nesuprastų. Balti tapetai? Pats tas! Super!

O kas ten tokio? Oi, mama! Mama!!!! Aš po lova, negaliu išlįsti!… Tu manęs ne ten ieškai, aš ne spintoje… Durnas aš į spintą landžioti? Po lova aš, kam pasakiau?!

Ufff… Surado. Ne, ant rankų nenoriu, aš televizorių žiūrėsiu, šiandien futbolas ir reklama. Štai ir pultas… Oi, kas čia darosi? Ką tu darai, mama? Kas visu garsu paleido, kai tu prie televizoriaus stovėjai? Aš? Juokauji? Aš tik ranką ant pulto uždėjau!

Žaisliukai… Pats! Aiškiai gi pasakiau – pats žaisiu. Nenoriu žinoti, kur pas drambliuką ausytės, geriau, štai, mašinytę nuo sofos numesiu… Babach! Pats, pasakiau!

Eisiu, patikrinsiu vonią. Che che, unitaze vanduo šlapias, popieriaus rulono užtenka apsivynioti 15 kartų. Ne, nereikia nuo manęs popieriaus vynioti! Aš mumija! Nereikia!

Pavargau aš su jumis. Kas šiandien vakarienei? Mhm… Labai nebloga vakarienė… O manų košė tikrai biologiškai švari? Duok, pats pasižiūrėsiu! Duok!

Viskas, dabar jau tikrai pavargau. Nusiprausti, muilo užgraužti ir ant rankų… Ne, pats miegoti nenoriu, nenoriu, kam pasa…

Kas čia vyksta? Kodėl tamsu? Kur tėvai? Mamaaaaaaaaa!!! Mamyte!!! Mieloji tu mano, kodėl tu mane vieną palikai? Kaipgi aš dabar vienas kaip pirštas??? Pasiimk mane, aš visus makaronus suvalgysiu!!!

Atbėgo… Apsnūdusi, šilta, gera mama. Aha, paimk su savimi, pas jus maloniau, abu minkšti, patogūs… Tu apie makaronus girdėjai? Ne? Na ir puiku, pamiršk… Miegam…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *