Pasiteisinimai, kurie sako, kad žmogus nenori rimtų santykių

Apsispręsti dėl rimtų santykių niekada nėra lengva. Tam reikia pasiruošti psichologiškai, ką visi supranta. Žmogus gali nusiteikti, kad su tuo, su kuriuo susitinka, jam šviečia šviesi ateitis, gali užmerkti akis į kai kurias akimirkas, kurios įrodo, kad to, kas paminėta aukščiau, nebus. Taip, kai ką galima ignoruoti, nes tai nėra svarbu, galima įvairiai interpretuoti. Tačiau yra dalykų, į kuriuos tikrai reikėtų atsižvelgti, nes sakoma, kad tokiam partneriui rimtų santykių nereikia. Čia – keletas frazių, kurios išduos, kad partneris rimtų santykių nenori.

Pas tave nėra to, ką turėtų turėti mano antroji pusė

Taip sakoma tam, su kurio pasirodė esantys atsitiktiniai santykiai, kitaip tariant, „draugui su privilegijomis“. Toks žmogus visai netinkamas, todėl prasideda priekabiavimai be priežasties. Dažnai tos savybės nėra sukonkretinamos, yra bendro pobūdžio. Tai rodo, kad santykių tiesiog nereikia, kad nėra noro jų pradėti.

Neturiu laiko santykiams

Žmogus gali būti užsiėmęs, gali gyventi aktyvų socialinį gyvenimą, gali daug dirbti, lankytis sporto salėje. Tačiau jis visada ras laiko tam, kas svarbu. Jei yra pasiteisinimas, kad tiesiog nėra laiko, tai reiškia, kad rimti santykiai tiesiog nėra prioritetas.

Nenoriu būti pririštas

Santykiai to tikrai nereiškia. Sveikoje sąjungoje kiekvienas turi laisvę protingose ribose, kiekvienas gali daryti tai, ką nori. Niekas to neuždraus. Jei tokia frazė dažnai skamba iš jūsų partnerio lūpų, tai vargu ar tai yra tikra priežastis. Tikėtina, kad romantiška sąjunga tiesiog nedomina, pati savaime apsunkina.

Esu baisus partneris

Taip sakoma, kai žmogus nenori pasitempti, prisitaikyti prie sielos draugo. O kartais jis tiesiog pamiršta, kad ne jam spręsti, koks jis partneris yra.

Visos šios frazės yra tik pasiteisinimai. Jie nesusiję su tiesa, o tik padeda atsisakyti rimtų santykių, nesileisti į juos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *