Patogi ar mylima žmona?

Prie patogių moterų santykiuose labai greitai priprantama, su ja gyvenant nereikia nieko daryti. Ji viską padarys už tave, ji gyvena vardan vyro ir jo patogumų.

Moterys klientės manęs dažnai klausinėja: „Aš viską dariau jo labui, kodėl jis išėjo? Kodėl jis man neištikimas?“

Vyrui labai nuobodu santykiuose, kur pirmoje vietoje yra jis, o ne moteris. Nes jeigu moteris nevertina savęs ir savo laiko, jeigu savęs negerbia, nenusibrėžia sau komfortiškų ribų, tai vyro akyse ji tampa aptarnaujančiu personalu.

Viena didžiausių laimingų, meilės kupinų santykių paslapčių – moters meilė ir pagarba pačiai sau. Vyras jaus jai lygiai tą patį, tartum veidrodis atspindėdamas jos vidinę būseną.

Skirtumas tarp mylimos ir patogios moters yra tas, kad ta, kurią myli – neturi baimių ir kompleksų. Ji turi aukštą savivertę. Tokia moteris neleis, kad vyras elgtųsi su ja kaip su patogia. Ji liausis kontroliuoti viską aplinkui, tempti visą naštą ant savo kupros, spręsti svetimas problemas. Ji užsiims savimi.

Kodėl blogai būti patogia? Juk tai taip patogu!

Tokie santykiai baigiasi arba skyrybomis, arba neištikimybe. Patogi moteris neturi vyro akyse jokios vertės. Taip, ji gamina maistą, skalbia, tvarkosi, tačiau tokios moters nesinori mylėti. Tuo tarpu poreikis mylėti niekur nedingsta ir vyras eina į kairę, ieškoti negautų emocijų. Taip susiformuoja meilės trikampiai, kuriuos labai sudėtinga išardyti. Su viena viską įprasta ir patogu, santykiai buvo kuriami daug metų, susitvarkė buitis, auga vaikai, o su kita – ryškūs jausmai ir pojūčiai.

Vertam vyrui reikalinga verta pora. Karaliui reikia karalienės. Juk karalius, gyvenantis su tarnaite – nelabai koks vaizdas, tiesa?

O dar vyrai yra energetiškai priklausomi nuo moterų, jiems būtina gauti iš moters teigiamų emocijų, jie „pasikrauna“ susižavėjimu, pagarba, pozityvu. O jeigu moteris viską padaro pati, nesulaukusi, kol to imsis vyras, jeigu jo gailisi, tarkuoja, įžeidinėja, pati pyksta ir svaidosi pretenzijomis? Šitaip moteris vyrą gniuždo, atima jėgas, padaro silpnu. Ir nėra jokio noro dėl tokios moters stengtis, uždirbti, kilti karjeros laiptais.

Kol viduje moteris nepasieks karalienės būsenos, jos vyras nejudės į priekį. Jam reikalingas resursas, būtent šitaip jis pajunta savo vertę ir dirba pilnais apsisukimais, užuot atsipalaiduodamas kiekviena pasitaikiusia proga ant sofos.

Augti ir tobulėti vyras gali tik greta vertos ir mylinčios moters. Ji mato jame gynėją, šeimos garbę ir atramą – ir jis tokiu tampa. Kad atitiktų savo moterį, užuot iš jos kažko reikalavęs. Jam norisi matyti jos šypseną, kai grįžo namo po darbo, pasitenkinimą ir pripažinimą. Jis nori būti jos herojus.

Su patogia moterimi vyras atsipalaiduoja, ištižta, juk moteris tokiu atveju stoja į priklausomo žmogaus poziciją, žmogaus, kuris bet kokiomis priemonėmis stengiasi užsitarnauti jo, vyro, meilę. Geriausiu atveju jos pagailės, bet juk jai norisi, kad ją mylėtų, o ne gailėtų. O vyras žiūri į tokią moterį ir galvoja: „Ta maniškė tokia vargšelė, aš kol kas ja pasinaudosiu, o paskui ką nors sugalvosiu“. Ir naudojasi, kol moteris jam leidžia tai daryti. O paskui išeina pas kitą.

Kad šito išvengtų, moteriai būtina iš patogios moters būsenos pereiti į karalienės režimą. Atsisakyti vaidinti aukos vaidmenį. Išmokti mylėti ir gerbti pirmiausiai save, o jau paskui savo vyriškį.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *