Penki dalykai, kuriuos daro moteris, jei nebemyli vyro

Kartais taip nutinka, kad jausmai atšąla. Tada viskas pasikeičia… Nustojame idealizuoti save ir savo partnerį ir matome tikrus asmenybės bruožus. Mes nebebandome slėpti savo silpnybių ir trūkumų. Sutelkiame dėmesį kur nors kitur. Straipsnyje papasakosime, kokie požymiai rodo, kad moteris nebemyli savo vyro.

Ji dažnai susierzina

Jei anksčiau mylimas žmogus keldavo malonius jausmus ir norą įtikti, žavėti ir teikti malonumą, tai dabar įvyko staigus „atsitraukimas“. Buvęs mylimasis erzina viskuo: tuo, kaip jis atrodo, ką sako. Netgi jo atsitiktinis prisilietimas sukelia nervingą norą su pasibjaurėjimu atitraukti ranką.

Po šių neigiamų emocijų norime būti kuo toliau nuo savo partnerio. Per piktą ironiją vyras tokioje situacijoje dažnai, atvirkščiai, prie mūsų prieina, bando išlaikyti mūsų dėmesį, tampa meilus, paslaugus, net žavus… O tai dar labiau supykdo moterį. Ji nervinasi ne tik dėl to, kad yra priversta toleruoti savo partnerį, bet ir dėl to, kad jis verčia ją jaustis blogai.

Ji pradeda partnerį lyginti su kitais

Žinoma, mes nuolat lyginame savo vyrą su kitais. Tiesiog kai esame įsimylėję, palyginimas dažniausiai būna jo naudai. Net jei suprantame, kad mūsų vyras nėra toks sėkmingas ir patrauklus kaip draugės vyras, tai nesukelia sielvarto.

Tačiau kai jausmai išnyksta, staiga aiškiai matome visus mylimojo trūkumus, klausiame savęs, ką anksčiau jame radome, ir karčiai lyginame jį su kitais vyrais. Be to, mintyse pradedame įsivaizduoti save šalia kitų ir fantazuoti, o kas bus, jei…

Ji vengia intymumo

Intymumo vengimas yra vienas galingiausių santykių pokyčių rodiklių. Žinoma, santykių atšalimas yra bet kuriuose santykiuose. Galime pavargti ar susipykti su savo partneriu, pajusti laikiną susvetimėjimą… Bet jei jausmai dingsta, nenoras būti šalia būtent su šiuo žmogumi tampa mūsų lėtine būsena. Jei apkabinimai tampa nemalonūs, jei norite įsisukti į antklodę, kad nepaliestumėte partnerio nė viena kūno dalimi, tai yra tikras ženklas, kad jausmų nebėra.

Moteris gali tęsti santykius, įskaitant seksualinio intymumo su vyru palaikymą, tačiau iš to ji nepatiria jokio emocinio džiaugsmo. Ji jaučia susvetimėjimą ir didelį norą būti ne čia.

Ji neskuba grįžti namo

Jei moteris gyvena su vyru, ji pradeda stengtis su juo vengti bendrauti. Nenuostabu, kad ji randa milijoną priežasčių grįžti namo vėliau: buvo užlaikyta darbe, susitiko su drauge, mama prašė pagalbos. Ji užsilieka biure „baigti neatidėliotinų darbų“, ilgai klaidžioja po parduotuves ieškodama mėgstamos arbatos ar retos rūšies ryžių…

Ji nuoširdžiai džiaugiasi, jei vyras kur nors išvažiuoja su draugais. Juk tai reiškia, kad ji turės laisvą vakarą, nereikės apsimetinėti ir kęsti nepakeliamai erzinti pradėjusio žmogaus buvimą šalia.

Ji nori pailsėti

Sunku nutraukti santykius, net jei jie tapo labai įtempti. Kai tik rimtai galvojame apie išsiskyrimą su partneriu, užplūsta nerimo ir baimės banga, kurios fone nuobodžiaujantis vyras nebeatrodo toks nemalonus… Todėl daugelis iš mūsų neskubame išsiskirti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *