Populiariausios moterų klaidos po skyrybų

Skyrybos – skaudus įvykis visiems. Tai galioja net tada, kai jos įvyko jūsų iniciatyva. Nesvarbu, ar nutraukėte santuoką, ar tiesiog ilgalaikius santykius, išsiskyrimas vis tiek yra toks pat skaudus. Po tokio incidento bet kuri moteris patirs stresą, o kartais su tuo susitvarkys ne itin gerai. Dažniausiai tokia moteris paprasčiausiai gali nežinoti, ką daryti, kaip elgtis po skyrybų. Akivaizdu, kad tokioje stresinėje būsenoje ji ne viską padarys teisingai. Po skyrybų moteris gali padaryti tipinių klaidų, kurias daro visi, atsidūrę panašioje situacijoje. Kokios tos klaidos?

Kaltinti save

Moteris gali jausti, kad ji pati kalta dėl skyrybų, kad nebuvo pakankamai gera savo partneriui. Tačiau iš tikrųjų tokia priežastis yra labai reta. Labai svarbu nesiblaškyti, o objektyviai pažvelgti į situaciją, suprasti, kokie vyro veiksmai buvo pastebėti, prisiminti, kas sukėlė skyrybas. Tokiu atveju nebenorėsite užsiimti savęs plakimu, nes matysite realią situaciją.

Gyventi ankstesniuose santykiuose

Moteris kiekvieną dieną gali prisiminti, ką patyrė su vyru, kas gero buvo jų gyvenime. Bet visa tai nėra produktyvu, neduoda praktinės naudos. Geriau palikti prisiminimus, o apsidairyti realybėje – kaip jūs gyvenate dabar, ką galite daryti, ko siekti. Visai gali būti, kad galėsite pamatyti tą gražų gyvenimą, kuris yra dabar ir pradėti tuo mėgautis.

Keršyti naujai vyro partnerei

Tai niekaip neturės įtakos jų santykiams, tačiau moteris po skyrybų gali manyti kitaip. Ji gali pridaryti bėdų buvusio vyro partnerei, gali bandyti jai pakenkti. Tai tik parodys jus iš negražiosios pusės, tačiau santuoka nebus atkurta. O vyras tik dar labiau supyks, dar labiau nutols.

Vienatvė

Išsiskyrusi moteiris gali nuspręsti užsisklęsti, ji gali izoliuotis nuo visuomenės, kai kuriais atvejais nustoti savimi rūpintis. Dėl to ji praranda galimybę rasti asmeninę laimę, atsiriboja nuo to. Bus geriau, jei ji įveiks save, jei pradės kur nors išeiti, bendrauti su kitais.

Šių klaidų po skyrybų moteriai reikėtų vengti bet kokia kaina. Tokiu atveju ji galės greitai atsigauti ir pradėti įdomų gyvenimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *