Požymiai, kad jūsų angelas sargas bando jus apie kažką įspėti

Jeigu jūs pajaučiate, kad gaunate kažkokius signalus, gal būt iš aukštesniojo pasaulio, verta į juos įsiklausyti, ir tie, kas rūpinasi jumis kitoje pusėje, įspės, patars ir palaikys jus.

Štai 6 požymiai, kad kažkas iš už realybės ribų siunčia jums signalus:

Jūsų sapnai labai išraiškingi ir jūs juos gerai atsimenate

Dvasių pasaulis dažnai perduoda pranešimus per sapnus. Jei jūsų gyvenime laukia pasikeitimai, jūs galite gauti ženklą sapne. Tai bus scenarijus ar simbolika, kurią jūs tikrai pastebėsite.

Neverta ieškoti išaiškinimų sapnininkuose. Jei susapnavote sapną, nuo kurio džiūgauja visas kūnas, arba atvirkščiai, šaltis nuslenka per odą vien nuo sapno prisiminimo, Viskas, ką jums reikia padaryti tada, pasistengti sau išaiškinti ar suformuluoti ketinimą, ką jums norėjo pranešti.

Jūsų 5 pojūčiai sustiprėja

Savo realų pasaulį jūs jaučiate per kvapą, lytėjimą, skonį, matymą ir girdėjimą. Dvasių pasaulis duos jums signalą tokiu būdu, kad jūs vis tiek suprasite – šio kvapo ar garso negalėjo būti šioje vietoje, tai gali būti tam tikros gėlės kvapas, arba žolės, vaškinės žvakės arba konkretaus žmogaus kvepalų.

Tai gali būti ir ūžesys ausyse. Savo periferiniu regėjimu jūs galėsite pamatyti figūras ir jų judėjimą. Nebijokite, o bandykite dar labiau įsiklausyti, būkite atviri ir stebėkite, užduokite klausimus.

Pradeda blogai veikti elektronika ir elektra namuose

Ženklai iš aukščiau ar iš paralelinio pasaulio gali pasireikšti ir taip. Mes sutverti iš materijos, o elektra – bangos, kurios gali būti mūsų pasaulius sujungiantis dalykas.

Jei jūsų automobilis neužsiveda, nors viskas tvarkoje su degikliu, gali būti, kad jūsų angelas sargas būtent dabar neleidžia jums važiuoti.

Geriau įsiklausykite į dainą, kuri skamba per radiją – asociatyvus suvokimas leis jums susiorientuoti – arba nurodys tą, kuris jumis rūpinasi, arba tokių sulaikymų priežastį.

Jūs jaučiate nepaaiškinamą ŽINOJIMĄ

Jei klausimas, į kurį jūs negalėjote atsakyti ilgą laiką, staiga tapo aiškių aiškiausias – tai taip pat požymis, kad gavote informaciją iš paralelinio pasaulio.

Kažkas, kas jus saugo, pasirūpino tuo, kad jūsų intuicija atsivertų, ir jūs suprastumėte, atvertumėte sau tai, kas anksčiau net į galvą neateidavo.

Tai jūsų dvasinių mokytojų ir artimųjų pasirūpinimas jumis. Telepatija, arba noras, einantis iš vidaus, stumiantis jus kažką padaryti, intuicija – vadinkite kaip norite, kiekvieną kartą, kai jūs prašote pagalbos, ši jėga suteikia jums pagalbą, pašnibždėdama sprendimą. Tiesiog klausykite.

Šiurpuliukai ant odos

Sakoma, kad kai mes nežinodami kažką teigiame, kas atitinka tikrovę, net jei tai labai baisus teiginys, jūs pajaučiate ant odos šaltuką, šiurpuliukus, einančius per nugarą ir rankas. Tai ženklas, kad šalia kitas pasaulis, pasirengęs su jumis sąveikauti.

Jūs pagaunate save suprantant, kad jums duodamas ženklas

Ar jūs kada nors galvojote apie kažką, ir staiga, lyg atsakymas, suskamba muzika, arba dainos žodžiai, arba reklaminė frazė ant pravažiuojančio automobilio.

Ženklų sutapimas, siunčiamas paralelinio pasaulio, tik patvirtina, kad jūs teisingame kelyje. Įdėmiau stebėkite savo pojūčius, įsiklausykite į pasaulį aplink jus, nusiteikite bendrauti, ir jam bus lengviau iki jūsų prisibelsti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *