Požymiai, kad jūsų santykiai yra tobuli

Štai čia – meilė, kurią nesunku pakęsti. Kai santykiai tik prasideda, mes nekalbame apie gyvenimo tikslus, neatskleidžiame savo slapčiausių paslapčių, nekalbame apie tai, ko iš tikrųjų nemokame padaryti. Bet mes visi esame žmonės, todėl negalime ilgai išlaikyti savo tobulumo.

Tačiau kai meilė tarp jūsų ir jūsų partnerio yra tikra, tas tobulumas nebėra svarbus. Jūs leidžiate sau būti savimi. Štai 11 požymių, kad radote tinkamą žmogų ir jau turite „tobulus“ santykius.

Nereikia skustis kiekvieną dieną

Jūs skutatės tik tada, kai manote, kad tai būtina. Šis spaudimas nebekelia jums spaudimo. Jūs leidžiate sau leisti ilgus žiemos vakarus lovoje visiškai nesijaudindami, ar nusiskutote, ar ne.

Galite klysti prieš savo partnerį

Kažkaip nepriimtina, kad merginos gali kvatotis. Bet tikriausiai, jei jūs gyvenate kartu pakankamai ilgai, tai jūsų nebestebina. Iš pradžių juokiatės ir šaipotės vienas iš kito, bet tai praeis.

Jūs ramiai aptariate vienas kito trūkumus

Jums nebereikia galvoti, kaip paprašyti partnerio pasirūpinti savimi. Jis jau žino apie savo trūkumus. Ilgai būdami santykiuose galite drąsiai vienas su kitu aptarti savo virškinimo problemas. Eiti pas tą patį gydytoją. Jūs galite aptarti bet kokius dalykus, kurie nutinka vieno ar kito gyvenime.

Partneris pripratęs prie mėnesinių

Jūsų partneris dabar be nuostabos ir siaubo suvokia faktą, kad jūs be priežasties galite būti irzli, nekantri, pernelyg emocinga.

Jūs galite tualete atlikti reikalus neužsidarę tualeto durų

Jei atsidūrėte svarbaus pokalbio viduryje, kam tada jį nutraukti, nes kažkas nori pasinaudoti tualetu?

Jūs nebesijaudinate dėl to, kad esate nesiprausęs

Blogas rytinis partnerio kvapas iš burnos jūsų nebetrikdo

Anksčiau jūs nenorėdavote bučiuotis ryte. Dabar jūs neturite problemų priimti faktą, kad jums reikia anksti užmigti, nes partneris knarkia. Ryte bučiuotis jums taip pat nebėra problema.

Turite naują pomėgį: išspausti spuogus ir inkštirus ant partnerio kūno

Merginos mėgsta šį procesą, net jei jis yra labai skausmingas. Grožis reikalauja aukų.

Esate pasiruošęs pabučiuoti partnerį, kai jis serga

Jei nosis bėga ir nuolat kosėjate, tai nesutrukdys bučiuotis. Jūs sutinkate su tuo, kad partneris gali jaustis blogai.

Papildomi trys kilogramai nėra problema

Daugelis iš mūsų eina į sporto salę ir valgo tik sveiką maistą, kad atrodytų geriausiai. Mums atrodo, kad tai yra gyvenimo įprotis. Bet kai tik mes susirasime tikrai artimą žmogų, mūsų figūra nustos mums būti svarbiausias dalykas. Tinginystė neišvengiamai ateina.

Nepaisant visko, jūs vis dar manote, kad jūsų partneris yra seksualusNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.