Požymiai, kad partneriui su jumis pasisekė

Nei viena sąjunga neapsieina be konfliktų, ginčų, nuoskaudų. Ar jūsų mylimasis laimingas santykiuose? Tame, kad tarp jūsų viskas nuostabu, yra didelis jūsų nuopelnas. Kaip vertinate save santykiuose? Ar manote, kad jūsų partneris jaučiasi komfortiškai su jumis?

Mes visi kartais galime būti pavargę, išsekę ir nervingi. Visi galime neapgalvotai išlieti pyktį ant mylimo žmogaus. Tačiau daug svarbiau yra tai, kaip jūs išeinate iš šios būsenos, ar paaiškinate savo mylimam žmogui, kas jums nutiko, ar atsiprašote už įžeidžiančias frazes…

Tuo pat metu yra dalykų, kurie, nepaisant jūsų karšto būdo, daro jus puikiu partneriu,

Taigi. Požymiai, kad jūsų partneriui su jumis pasisekė

Pagarba asmeninėms riboms. Tai bene svarbiausias komfortiškų meilės santykių principas. Esmė ta, kad mokate gerbti mylimo žmogaus ribas ir puikiai jaučiate savas. Tai toks savotiškas reguliatorius, rodantis, kad pusiausvyra santykiuose yra išbalansuota. Ir jei sugebate greitai sureaguoti ir sumažinti spaudimą savo partneriui arba jo to paties paprašyti padaryti tą patį jūsų atžvilgiu, jūsų santykiai yra patikimose rankose.

Atvirai reiškiami poreikiai. Kiek daug konfliktų įvyksta porose vien dėl to, kad žmonės nemoka tiesiai pasakyti, ko nori ir ko jiems reikia. Jei sugebate tai padaryti, galite būti tikri, kad savo santykius su partneriu galite padaryti tikrai tvirtus ir ilgaamžius.

Emocinė branda. Tai labai svarbus momentas, nuo kurio daug kas priklauso santykiuose. Kai žmonės yra emociškai subrendę, jie nemanipuliuos kitu žmogumi. Jie kalbės tiesiai apie tai, ko jiems reikia. Dėl to tarp partnerių susiformuoja pasitikėjimo kupina sąveika, jie lengvai randa kompromisą net ir sudėtingoje situacijoje.

Aiškus supratimas, kas yra sveiki santykiai. Kai žmogus gerai supranta, kas tai yra, jis pajėgus į tai orientuotis. Tai ypač naudinga situacijose, kai emocinė įtampa – jūsų ir partnerio – pasiekia apogėjų.

„Tikrai žinau, kad mūsų santykiai su vyru yra sveiki ir sąmoningi. Pasitaiko konfliktų ir ginčų, bet iš jų pasiimame naudingiausią ir šitaip augame kaip asmenybės. Džiaugiuosi, kad abu esame brandžios asmenybės, kurios nesiruošia siurbti energijos vienas iš kito“, – dalijasi Ilona.

Branda – be galo svarbus tarpasmeninių santykių momentas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *