Požymiai, kad žmogus nuolat apie jus galvoja

Tarp žmonių, kuriuos praeityje sieja ar siejo jausmai, užsimezga stiprus, nematomas ryšys…

Tarp žmonių, kurie turi ar turėjo jausmų praeityje, užsimezga stiprus nematomas ryšys. Tai galima paaiškinti įvairiai. Pavyzdžiui, kad egzistuoja vadinamoji „kolektyvinė pasąmonė“ (pagal Jungą) arba kvantinis lygis (pagal Dispensą). Gražiau skamba apibrėžimas – bendrasis energetinis informacinis laukas. Viskas prasideda nuo minties, emocijos, ketinimo, ir tik tada viskas įgyvendinama fizinėje tikrovėje. Tai yra, labai trumpame kontekste. Taro, švytuoklė ir kiti mantikos įrankiai gauna informaciją iš šio bendro energetinio informacinio lauko. Mes visi turime prie jo prieigą ir esame labai susiję vieni su kitais.

Štai kodėl mes galime jausti arba tiesiog „žinoti“ tam tikrus dalykus, prieštaraujančius logikai. Tai dažniausiai vadinama intuicija.

PAGAL ŠIUOS POŽYMIUS GALIMA SPRĘSTI, KĄ APIE JUS NUOLAT GALVOJA ŽMOGUS:

Jūs sapnuojate tą žmogų.

Jūs šį žmogų sapnuojate ne epizodiškai, o nuolat. Galite sapnuoti tą žmogų diena iš dienos arba skirtingu dažniu, tačiau tai vyksta sistemingai ir nuolat. Neabejotinai tai yra aiškiausias ženklas, kad šis žmogus apie jus galvoja.

Mūsų pasąmonė labai dažnai pateikia mums atsakymus į tam tikrus klausimus arba apie ką nors įspėja. Sapnai yra mūsų pasąmonės atspindys.

Spontaniškos mintys apie tą asmenį.

Jei esate užsiėmęs kokia nors veikla ar susikoncentravęs į ką nors kita svarbaus, bet staiga ir netikėtai galvoje šmėsteli mintys apie tą žmogų, tai dažniausiai reiškia, kad jis tuo pat metu galvoja apie jus. Arba jis visą laiką apie jus galvoja.

Energijos informacijos laukui atstumas visiškai neturi reikšmės. Todėl sinchronizacija vyksta beveik akimirksniu. Vos tik jis pradeda apie jus galvoti, iškart ir jūs jį prisimenate.

Štai aiškiausias pavyzdys, kad tai iš tiesų veikia. Jei ko nors seniai nematėte ar negirdėjote, vos tik apie jį pagalvojate, jis iš karto atsiranda jūsų akiratyje. Jis skambina, rašo arba sutinkate jį gatvėje. Dažniausiai tai nutinka su pažįstamais žmonėms, su kuriais neturite stipraus energetinio ryšio. O ką jau kalbėti apie tuos, su kuriais jus sieja stiprios emocijos.

Esant gerai nuotaikai, staiga aplanko liūdesys.

Jūs negalite suprasti, kas jums pasidarė. Tačiau šis ženklas rodo, kad jums artimas žmogus dabar dėl jūsų liūdi. Tai asmuo, kuriam rūpite ir kuris jums yra neabejingas. Tai neveikia su tais žmonėmis, su kuriais mūsų nesieja stiprus emocinis ryšys.

Jūs nuolat esate šio žmogaus akiratyje.

Jei žmogus dažnai apie jus galvoja, jo pasąmonė pasieks jūsų erdvę. Įvyks atsitiktiniai susitikimai, jis nuolat matys jūsų nuotraukas savo socialinių tinklų paskyroje, o jūs nuolat matysite jo nuotraukas. Arba vyks kiti įvykiai, kurių metu informacija apie jus bus perduodama vienas kitam. Net ir jums nedalyvaujant.

Nuolat gausite naujos informacijos apie tą asmenį. Tai akivaizdus ženklas, kad žmogus labai dažnai apie jus galvoja.

Savo regimajame lauke galite matyti priminimus apie šį asmenį.

Atsitiktinai aptinkate senas nuotraukas su šiuo asmeniu savo nešiojamajame kompiuteryje ar draugų socialiniuose tinkluose bendrinamose nuotraukose. Arba buvote visiškai įsitikinę, kad ištrynėte iš telefono visas nuotraukas su tuo asmeniu, bet paaiškėjo, kad viena ar kelios nuotraukos vis dėlto išliko. Arba atsitiktinai radote daiktų savo namuose, nors esate buvote visiškai įsitikinę, kad jų ten neturėtų būti.

Tai aiškus ženklas, kad šis žmogus galvoja apie jus. Jo pasąmonė veikia jūsų link, kad primintų jums apie save. Taip pat ir tada, kai visur matote jo automobilio ar telefono numerį. Nuolat skamba jūsų abiejų mėgstama daina, nors ji jau seniai nebėra populiari. Ir vyksta kiti priminimai apie asmenį.

Geriausias pavyzdys – „jūsų daina“ buvo įtraukta į kokią nors reklamą arba sukūrė jos kitą versiją. Ir nuo šiol ją visur girdite.

Pradedate sutikti žmones tokiu pačiu vardu.

Asmens, kuris galvoja apie jus, vardą imate visur girdėti. Pavyzdžiui kavinės padavėjas yra Vitalijus, odontologas, pas kurį esate užsirašę, taip pat yra Vitalijus, taksi vairuotojas, kuris atvažiavo jūsų pasiimti – Vitalijus. Jei jus nuolat persekioja tas pats vardas, vadinasi, apie jus nuolat galvoja Vitalijus.

Staigus energijos pliūpsnis.

Pajaučiate, kad galėtumėte nuversti kalnus. Jei jus užplūsta toks pojūtis, tai gali būti ženklas, kad kažkas (nebūtinai tas asmuo, apie kurį galvojate) siurbia jūsų energiją. Nutekėjimas vyksta per jūsų mintis ar emocijas. Per bet kurį polių – plius arba minus. Arba kažkas jūsų ilgisi, nekenčia ar jaučia nostalgiją, pavyzdžiui, peržvelgdamas jūsų nuotraukas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *