Priežastys, kodėl sapnuojate tokius pačius sapnus kelis kartus

Jei sapnuojate tą patį sapną kelis kartus, tai tikrai nėra atsitiktinumas. Ezoterikos srities žinovai papasakojo, ką gali reikšti pasikartojantys sapnai ir ką jie mums bando pasakyti. Dažniausiai tai lemia trys priežastys.

Mes jau kalbėjome apie pasikartojančius sapnus, kurių negalima ignoruoti. Atėjo laikas išsiaiškinti pagrindines priežastis, kodėl jie gali mus aplankyti, nes ne visada tai susiję su perspėjimais.

Kažkas tikrai jus trikdo

Pasikartojantis sapnas gali persekioti žmogų, jei jis patyrė kokių nors baisių įvykių. Tai gali būti potrauminio sindromo ar kokios nors skausmingos netekties pasekmės. Pasikartojantį sapną dažnai sapnuoja tie, kurie kariavo, arba tie, kurie išsiskyrė su mylimu žmogumi, neteko tėvų, vaiko, sielos draugo.

Yra labai jautrių žmonių, kurie tą patį sapną sapnuoja apie egzaminą, kurio neišlaikė. Labai stiprūs išgyvenimai gali palikti pėdsaką žmogaus sąmonėje. Tai tikrai nutinka, nors ir nedažnai. Jei dėl ko nors labai nerimaujate, nusiraminus praeis ir pasikartojantis sapnas. Galbūt dėl to reikia pakeisti aplinką arba apsilankyti pas specialistą.

Prakeiksmas ir nužiūrėjimas

Tai taip pat gali sukelti pasikartojantį sapną. Jei turite priešą, kuris jus supykdė arba nusprendė eiti toliau, prakeikdamas jus, tai gali atsispindėti nerimą keliančiais sapnais. Taip atsitinka, jei jūsų nekenčiantis žmogus skęsta pavyde. Stenkitės neprovokuoti žmonių šiam siaubingam jausmui.

Kad suprastumėte, jog tikrai buvote prakeiktas, turite kreiptis pagalbos. Neskubėkite manyti, kad blogas sapnas yra kovos su kokiu nors žmogumi rezultatas. Jei viskas rodo, kad turite itin pavojingą priešą, kuris naudoja magiją, tuomet rekomenduojame nutraukti nuolatines kovas su juo, užkasant karo kirvį.

Likimo bandymas pasiekti jus

Jei turite tvirtą ir stabilų ryšį su Visatos gausos centru, tai pasikartojantis sapnas gali reikšti, ką turėtumėte daryti ateityje, arba tai gali būti kažko labai svarbaus ženklas. Norėdami suprasti, ar turite stiprų ryšį su Visatos centru, ar ne, galite pasitikrinti paprastus požymius:

· turite labai išvystytą intuiciją;

· mokate analizuoti žmogų pagal išvaizdą;

· dažnai sulaukiate likimo ženklų;

· Visata jus saugo visais įmanomais būdais.

Su tokiais sapnais Visata bando mums padėti rasti įrankį esamai situacijai ištaisyti. Ji duoda užuominas, kurios yra užšifruotos pasikartojančiuose sapnuose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *