Šeši daiktai, kurių nereikėtų nešiotis piniginėje

Ką turėtumėte išimti iš piniginės, kad pinigai neišsprūstų pro jūsų pirštus?

Šeši daiktai, kurių nereikėtų nešiotis piniginėje

Tai dažniausiai pasitaikanti moterų ir vyrų klaida. Daugelis piniginėje nešiojasi savo antrosios pusės, vaikų ar dar blogiau – mirusių artimųjų nuotraukas. To kategoriškai negalima daryti! Pinigų pritraukimas į piniginę turi priklausyti tik nuo jos savininko energijos. Kitų žmonių nuotraukos (net pačių artimiausių, brangiausių ir mėgstamiausių žmonių) užstoja finansinius srautus, o galų gale, piniginė pasirodo esanti tuščia.

Čekiai

Daugelis iš mūsų, parduotuvėje paėmę čekį, iškart įsideda jį į piniginę. Ir gerai, jei grįžę namo nepamiršime išsiimti kasos lapelio. Kaip rodo praktika, dauguma žmonių kvitus savo piniginėje saugo ištisus mėnesius. Ši klaida neturėtų būti kartojama – pinigų apskaitos dokumentai blokuoja finansinius srautus, todėl dėl jų galite nuolat patirti nuostolių. Dėl to pinigai tiesiog gali išslysti iš jūsų rankų.

Padirbti banknotai arba suvenyriniai pinigai

Padirbti banknotai, kuriuos daugelis žmonių įsideda į savo pinigines savo malonumui, turi griaunamąją energiją. Vietoj padirbtų pinigų į piniginę įsidėkite senovinę monetą, jubiliejinį banknotą ar bet kokį kitą retai sutinkamą pinigą. Jie puikiai pritrauks finansinę sėkmę.

Vaistai ir gydytojo receptai

Vaistai ir gydytojo paskirtos priemonės yra aiškus ligos požymis. Tai niekaip nesuderinama su finansiniais srautais. Toks piniginės turinys tik atgrasys nuo piniginių įplaukų, todėl geriau juos išimkite.

Banko kortelės, kurių galiojimo laikas pasibaigęs

Viskas, kas pasibaigė, traukia į skurdą ir finansinius nuostolius. Nenustebkite dėl netikėtų baudų ir nenumatytų išlaidų, jei piniginėje turite kortelę, kurios galiojimo laikas baigėsi prieš šešis mėnesius. Tas pats galioja kalbant ir apie kelionės bilietus, panaudotus loterijos bilietus, nebegaliojančius leidimus ir t. t.

Dokumentai

Jūsų pasui, vairuotojo pažymėjimui, asmens tapatybės kortelei ir viskam kitam nėra vietos piniginėje. Ne tik tai, kad piniginę galite pamesti, o kartu su ja ir visus vertingus daiktus. Su dokumentais kontaktuoja daugelis žmonių, o pasai, vairuotojo pažymėjimai ir panašūs dokumentai nuolat patenka į netinkamas rankas. Nereikėtų maišyti svetimos energijos su asmenine – tai nenaudinga pinigams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *