Šio triuko pagalba greitai išvalysite orkaitę. Nusivalys net pridžiūvę maisto likučiai

Orkaitės valymas nėra labai malonus užsiėmimas. Ypač todėl, kad paprastai tenka susidurti su pridžiūvusiais maisto likučiais, kurių lengvai pašalinti nepavyksta. Šioje situacijoje gali padėti vienas ingredientas! Orkaitės valymui puikiai tinka citrina!

Teoriškai orkaitę reikėtų valyti po kiekvieno naudojimo. Tačiau pripažinkime, kad nedaugelis žmonių tai daro. Dėl visko kaltas laiko trūkumas ir, žinoma, noras tai daryti. Valymas nėra žavus dalykas.

Tačiau ateina diena, kai pagaliau griebiamės šluostės ir nusprendžiame išvalyti orkaitę. Bet nenaudokite cheminių ploviklių, o pasikliaukite natūraliomis ir ekologiškomis priemonėmis.

Orkaitės valymas su citrina

Pirmiausia įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių pagal Celsijų temperatūros. Tuomet į indą orkaitėje įpilkite vandens ir įdėkite vieną griežinėliais supjaustytą citriną. Pašaukite į orkaitę ir kaitinkite apie 20-30 minučių.

Po to paimkite šluostę, įmerkite ją į citrinos tirpalą ir išvalykite orkaitę. Žinoma, pirmiausia leiskite orkaitei ramiai atvėsti.

Citrina turi savybę tirpdyti susikaupusius nešvarumus, riebalus ir padeda lengvai pašalinti maisto likučius nuo grotelių ir orkaitės sienelių.

Indaplovės tabletė orkaitės valymui

Jei po ranka neturite citrinos ir ką tik suplanavote išvalyti orkaitę, naudokite indų plovimo tabletę. Įdėkite ją į karščiui atsparų indą, pripildytą vandens, ir 20 minučių įjunkite orkaitę. Dėl indaplovės tabletės poveikio visi nešvarumai suminkštės ir vėliau juos lengvai pašalinsite.

Orkaitės valymas actu

Naudokite karščiui atsparų dubenį ir sumaišykite jame actą su 50/50 proporcijomis vandens ir sodos. Visą mišinį gerai išmaišykite ir patepkite juo vidines orkaitės sieneles. Likusį mišinį dubenyje įdėkite į orkaitę ant grotelių ir įjunkite orkaitę 45 minutėms 100 laipsnių temperatūroje. Po šio laiko, kai orkaitė šiek tiek atvės, pašalinkite nešvarumus šluoste. Actas ir geriamoji soda tinka riebalams ir sudžiūvusioms maisto dalelėms minkštinti. Be jokių rūpesčių galite išvalyti tiek elektrinę, tiek dujinę orkaitę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *