Skirtumai tarp santuokų iš tikros meilės ir iš išskaičiavimo

Vakarų pasaulyje, kur santuokos iš išskaičiavimo nesudaromos daugiau nei 90% atvejų, tai gali atrodyti absurdiška, tačiau tokios santuokos paplitusios Artimuosiuose Rytuose ir daugelyje Azijos šalių. Nors faktai ir skaičiai rodo, kad santuokos iš išskaičiavimo yra sėkmingesnės už tikros meilės santuokas ir baigiasi retesnėmis skyrybomis, šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime šių dviejų tipų santuokų skirtumams!

1. Santuokoje iš meilės jaudulys būna stipresnis pirmosiomis santuokos dienomis, o stabilumas ateina laikui bėgant, tuo tarpu santuokoje iš išskaičiavimo žmonės pradeda santykius nuo stabilumo ir įsipareigojimų, o jaudulys ateina vėliau.

2. Abiejų tipų santuokose žmonės – tiek vyrai, tiek moterys – turi prisitaikyti prie naujų artimųjų. Skirtumas tik tas, kad žmonės, kurie tuokiasi iš meilės, prieš santuoką jau daug žino apie vienas kito šeimą, todėl jiems gali būti lengviau prisitaikyti.

3. Santuokose iš meilės partneriai jau žino viską apie vienas kito pageidavimus, todėl nebūna nemalonių staigmenų ir jiems lengviau, pavyzdžiui, pritaikyti maisto racioną prie mylimojo pageidavimų.

4. Vaikai ir naminiai gyvūnai palengvina gyvenimą tiems žmonėms, kurie tuokiasi iš meilės labiau, nei santuokoje iš išskaičiavimo, tačiau jei jie jau yra įsimylėję arba įsimyli susituokę, viskas tampa daug maloniau!

5. Santuoka iš išskaičiavimo – tai žaidimas. Jūsų partneris gali tapti psichopatu. Nors ir santuokose iš meilės pasitaiko atvejų, kai susituokę žmonės staiga atskleidžia savo alter ego. Taigi, bet kuriuo atveju tai yra žaidimas, tačiau tikimybė, kad pralaimėsite, yra didesnė, jei santuoka sudaryta iš išskaičiavimo, o ne iš meilės.

6. Žmonės teigia, kad santuokoje iš meilės nereikia kraičio, bet tai tik prielaida. Jaunikio ir jo šeimos prigimtis lemia kraičio reikalingumą, o ne santuokos tipą.

7. Sutuoktiniai, kurie susituokė iš meilės, gali mėgautis tuo, kas jiems abiem patinka, nes žino, kas patinka jų partneriui, o kas ne. Tuo tarpu sutartose santuokose iš pradžių gali kilti tam tikrų sunkumų.

8. Be to, daroma dar viena prielaida, kad merginos po santuokos gali turėti lengvesnį vedybinį gyvenimą, jei jos sudarys santuoką iš meilės, o ne iš išskaičiavimo. Tačiau ir tai nėra tiesa. Viskas priklauso nuo aplinkybių ir sėkmės.

9. Santuokoje iš išskaičiavimo partneriai, ypač merginos, paprastai visada būna pasiruošę blogiausiam. Tačiau tai tik stereotipai ir prielaidos.

10. Mūsų nuomone, svarbiausias skirtumas yra tas, kad santuokoje iš meilės partneriai žino, ką daro, ir tarsi sąmoningai šoka kartu į vandenyną. Tuo tarpu santuokoje iš išskaičiavimo partneriai šoka į ugnį!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *