Suvyniokite sportbačius ir įdėkite į skalbimo mašiną. Jie bus balti ir švarūs

Baltus sportbačius galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau vien įmesti į būgną ir nustatyti programą neužtenka. Jei tai padarysite netinkamai, mūsų avalynė gali būti negrįžtamai sugadinta, o to niekas nenori.

Švarūs balti batai – tai, ką kiekvienas iš mūsų turėtų turėti. Jie dera prie daugelio stilių, galite dėvėti su suknelėmis, sportiniais kostiumais ar elegantiškomis kelnėmis. Tačiau jie turi vieną didelį trūkumą – labai greitai susitepa. Baltus sportbačius reikia kruopščiai atnaujinti. Juos galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau reikia žinoti keletą taisyklių, kad jų nesugadintumėte.

Balti batai yra nesenstantis aksesuaras

Kiekvienas iš mūsų turėtų turėti baltus batus. Tai aksesuaras, kuris niekada neišeis iš mados. Rūpinkitės jų būkle, nes nešvarūs sportbačiai nesudaro gero įspūdžio apie žmogų. Nuvalykite juos po kiekvieno pasivaikščiojimo ir retkarčiais kruopščiai atnaujinkite. Žemiau rasite išsamias valymo instrukcijas, kurios padės atsikratyti dryžių, geltonų dėmių ir nešvarumų.

Kaip skalbimo mašinoje skalbti baltus sportbačius?

Prieš dėdami batus į skalbimo mašiną, turite išimti raištelius (jei jie yra), taip pat atsilaisvinusį vidpadį bato viduje. Šiuos du daiktus plaukite atskirai rankomis, nes skalbimo mašina gali juos sugadinti ir deformuoti. Tada nuo padų nukratykite smėlį, purvą ir kitus nešvarumus. Į skalbimo mašinos vidų įdėkite rankšluosčių, kad skalbimo metu batai neatsitrenktų į sienas. Taip pat gera idėja juos įdėti į pagalvės užvalkalą. Nustatykite žemiausią įmanomą temperatūrą ir supilkite skalbimo skystį į skalbimo mašiną. Venkite gręžimo ir nedžiovinkite batų tiesioginėje saulės šviesoje. Jei pastebėjote, kad jūsų batų padas nebėra toks baltas, yra būdas jį išbalinti. Išdžiūvusius batus reikia apklijuoti dažytojo juosta, kad būtų atidengtas tik padas. Sutepkite jį balikliu ir palaikykite saulėje. Po kelių valandų nuvalykite produkto perteklių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *