Svajoti reikia!

Originalas

Ir kaip mums gyventi toliau, jeigu mūsų daugiau niekas nestebina? Kam? Kodėl?

Svajonė – galingesnė nei realybė ir argi gali būti kitaip, jeigu ji – aukščiausio lygio realybė? Ji egzistencijos siela. (Anatole France)

Jeigu žmogus pamiršta svajoti, jeigu jis rūpinasi tik išgyvenimu ir per daug rūpinasi įvairiais darbais, pasakos iš jo gyvenimo po truputį dingsta. Kam jos jam? Kam jis joms? Jis jau seniai viską nusprendė, rašo portalas about.com.

Gali būti, jog jis nėra pasirengęs pasikeitimams, kadangi norai dažniausiai išsipildo pačiu netikėčiausiu metu, todėl tam reikia ruoštis. Gali būti, jog jis save laiko nevykėliu ir nebežiūri į krentančias žvaigždes, tikėdamasis pamatyti jas pirmas ir sugalvoti norą. Jis bijo, kad jis neišsipildys. Jam baisu nusivilti…

Kodėl? Geriau žvirblis rankoje.

Įvairiausių, ir, kaip mums atrodo, pačių svarbiausių dalykų sraute mūsų svajonės kažkur dingsta ir sudūžta. Ir mes pamirštame tai, ko troško mūsų siela jaunystėje. Gaila, bet dauguma šiuolaikinių jaunuolių sielos nesidžiaugia. Taip yra todėl, kad jų to niekas nemoko.

Įtikinę save, jog neturime laiko smulkmenoms, mes pareiškiame esą patys svarbiausi ir žymiausi. Ir visą gyvenimą bėgame miražo įkandin. Ir neįžvelgiame nieko blogo katės-pelės gaudynių žaidime. Ir smerkiančiai žiūrime į keistuolius, kurie moka mylėti ir fantazuoti, kurie elgiasi neapgalvotai.

Kiekvieną dieną mes save baudžiame ir išduodame nesuprasdami, kad visas gyvenimo grožis ir yra daryme to, ko geidžia širdis ir siela.

Galima įtariai ir iš aukšto žiūrėti į paskutinius romantikus, dar klajojančius po pasaulį, teisti juos už bereikalingą laiko švaistymą ir pastangas, pavadinti visa tai romantiška nesąmone ir žiūrėti į juos iš aukšto. Juk aš toks protingas, racionalus, apdairus ir atsargus, viskas pas mane suplanuota ir aišku.

Na ir kas? Ką tai duoda? Tikrumą dėl ateities, stabilumą bespalviame gyvenime? Ramybę?

Juk jūsų niekas neliečia, neskubina, neįkvepia. Jums nėra kur skubėti. Galbūt lekiate visai ne į tą pusę?

Ar jums neatrodo, kad būtent dėl to žūva siela? Būtent dėl to ji apauga nepraeinamomis džiunglėmis.

Bet vieną kartą… Vieną kartą, anksčiau ar vėliau, jūsų vidinis balsas prabils ir užsimanysite įsilieti į keistuolių gretas. Ir tegu jūsų niekas negąsdina, net jeigu ilgiau užtukote kelyje. Niekada nėra vėlu viską pradėti iš naujo.

„Niekada svajonė nėra duodama be galios ją įgyvendinti, tačiau jums gali tekti dėl jos paplušėti“. (Richardas Bachas)

Visos dabartinės svajonės turi polinkį išsipildyti. Net jei jums rodosi, kad viskas beviltiška, kad niekas nepavyksta, net nepajuda iš vietos – nenusiminkite. Tiesiog gerai pamąstykite. Galbūt pačioje sielos gilumoje visai netikite, jog esate verti savo svajonės.

Kad ji išsipildytų, reikia ja tikėti. Tikėti visa siela! Kitaip galima laukti visą gyvenimą, bet ji taip ir neišsipildys.

Nuo ko pradėti? Už ko griebtis? Jeigu nėra nei laiko, nei jėgų… Kaip nuspręsti, ar tai tavo, ar ne, jeigu sieloje klaidžioja abejonės? Koks jūsų tikslas šiame pasaulyje: išauginti sodelį ar parašyti knygą, sutikti savo meilę ar sukurti naują įstatymą? Kiekvienas turi savo kelią, o jūs žinote savąjį.

Pamiršote, kaip visa tai vyksta? Prisiminkite, kaip vaikystėje ar ankstyvojoje paauglystėje jūs jau jautėtės pakylėti, išsilaisvinę iš abejonių pančių ar kokių kitų apribojimų; išbandėme ir pamiršome. Visa tai užklojo didelis sluoksnis įvairiausių baimių. Ir jūs jau nebepamenate, kokia buvo jūsų svajonė. Nagi, prisiminkite! Taip, kad ji jūsų nebepaliktų iki paskutiniojo atodūsio.

O jei negalite prisiminti? Kaip nuspėti, kas skirta jums, kas ne? Pas ką pasiklausti, su kuo pasitarti?

Pasiklausykite savo vidinio balso. Jis žino visus atsakymus ir patarimus. Pasistenkite kažką daryti, nes priartėję prie savo svajonės pajusite, kaip pradeda augti sparneliai. Tai jūsų pirmosios sėkmės, pirmojo pasitenkinimo ir malonumo sparnai.

Kas labiausiai jus įkvepia? Ko trokšta jūsų siela? Tai būtent ir yra TAI!

Žengus pirmą žingsnį savo svajonės link, visada atminkite kryptį, kurlink einate, ir kiekvieną dieną, nors po truputį, judėkite tikslo link. Būsite išgirsti ir gausite signalą!

Na, žinoma, trimitai ir būgnai groti nepradės. Viskas žymiai paprasčiau ir tuo pat metu sudėtingiau ir giliau. Tačiau būtinai būsite palaiminti iš aukščiau. O toliau… toliau viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir įsitikinimų.

„Tiems, kas svajoja apie didžius dalykus ir neabejoja savo ryžtu, viršūnėje vietos atsiras.“ (Sharp James).Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *