Taip išvalysite riebalais išteptą indaplovę. Išbandykite

Ar norite išvalyti indaplovę, bet nežinote, kaip tai padaryti? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gerai viską išvalyti, įpylus tam tikro virtuvės skysčio, kuris puikiai pašalina riebalus ir maisto likučius.

Indaplovė yra virtuvės prietaisas, kurį retai valome. Daugelis iš mūsų mano, kad kadangi indai plaunami viduje, pačiam prietaisui nereikia papildomos priežiūros. Tai didelė klaida, nes maisto likučiai nusėda plyšiuose ir laikui bėgant pradeda gesti mūsų įrenginyje, o tai gali ne tik sukelti blogą kvapą, bet ir sugadinti indaplovę. Verta kartas nuo karto ją išvalyti. Jums reikės nepakeičiamo virtuvinio acto.

Ar po valymo turite nešvarių indų? Jūsų indaplovė yra prastos būklės

Ar prisimenate tą akimirką, kai ištraukiate iš prietaiso indus, o jie vis dar nešvarūs? Kita situacija yra nemalonus kvapas, kuris kyla iš vidaus ir nusėda ant indų. Dažniausiai dėl to kalta neprižiūrėta indaplovė, kuria reikia kuo greičiau pasirūpinti. Priešingu atveju ji neveiks tinkamai ir po kurio laiko gali visiškai nustoti veikti. Valymas yra labai paprastas ir nereikalauja jokių brangių produktų, tik acto.

Kaip nuriebalinti indaplovę namuose?

Indaplovės valymas nesukels problemų, jei tai darysite protingai. Nors tai gali atrodyti kaip nereikalingas darbas, tačiau skirtumą pajusite jau po pirmo naudojimosi įranga, kai indai bus blizgūs ir idealiai švarūs. Išbandykite acto triuką, kuris puikiai pašalina riebalus ir maisto likučius indaplovės viduje. Jis taip pat gali paveikti nuosėdas ir apnašas, kurios po ilgo naudojimo pradeda uždengti sandarius kanalus. Kaip atlikti tokį valymą? Pradėkite nuo indų ir stalo įrankių krepšelių ištuštinimo iš prietaiso. Supilkite actą į puodelį ir padėkite į indaplovės dugną. Nustatykite 70 laipsnių programą ir nepilkite jokių ploviklių. Po plovimo indaplovė bus blizgi, švari ir be kvapo. Actas greitai atlaiko orą, todėl nereikia jaudintis, kad jis ilgai išliks viduje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *