Tamsioji kiekvieno Zodiako ženklo charakterio pusė

Avinas

Tamsioji Avino pusė – absoliuti bekompromisė prigimtis. Jis kilnus, bet negailestingas ir niekada kitam neduos galios ir valdžios. Avinas visada stumiasi į priekį, varžosi, jis nežino žodžio „stop“ – ir tai tikrai yra baisu.

Jautis

Tamsioji Jaučio pusė yra svetimų išteklių naudojimas. Jis kartais yra toks tingus ir pasyvus, kad be sąžinės graužaties tiesiog manipuliuoja kitais žmonėmis, versdamas juos jam tarnauti.

Dvyniai

Dvyniai yra visiškai neištikimi žmonės. Jie apleis jus ar jūsų idėjas, kai tik horizonte pasirodys kažkas perspektyvesnio (ar tiesiog geresnio).

Vėžys

Tamsioji Vėžio pusė – neigiamas emocinis poveikis artimiesiems. Visada švelnūs ir jautrūs Vėžiai kartais tampa tikrais piktadariais, išliejančiais pyktį ant kitų. Jie taip bando įtikinti aplinkinius laikytis jų požiūrio ir priverčia juos atlikti visus varginančius darbus.

Liūtas

Liūtai dažniausiai yra labai dosnūs ir mylintys, tačiau jie labai nuvertina kitus. Kiti žmonės yra pasiruošę padaryti viską, kad tik Liūtas jų pasigailėtų ir pakeistų savo nuomonę. Taigi, manipuliuodamas kažkieno saviverte, Liūtas gali padaryti baisių dalykų.

Mergelė

Tamsioji Mergelės atstovų pusė – noras nustatyti tūkstančius apribojimų, taip surišant rankas ir atimant laisvę tiek iš savęs, tiek iš aplinkinių. Gerai, kai šie žmonės puikiai viską suplanuoja ir suorganizuoja, ir labai blogai, kai jie tiesiogine prasme viską sugadina savo taisyklėmis.

Svarstyklės

Tamsioji Svarstyklių ženklo pusė – absoliutus savo nuomonės neturėjimas ir noras prisitaikyti prie galingiausio žmogaus. Jie nepasiruošę kovoti ir paliks jus sunkioje situacijoje.

Skorpionas

Skorpionai yra labai emocingi ir ištikimi, bet tik tol, kol pabunda tamsioji jų pusė. Kai ji pabunda, pamatote negailestingą, kerštingą piktadarį, pasirengusį viskam. Žodžiu, Skorpionas yra pavojingas psichopatas.

Šaulys

Šauliai turi tamsiąją pusę, kuri pasireiškia gana dažnai: Šauliai nemoka savęs tramdyti. Todėl jų norai, kurie dažnai riboja kažkieno laisvę, netoleruoja prieštaravimų, o Šaulys tiesiogine to žodžio prasme verčia kitus žmones išpildyti visus jų norus. Šauliai yra veržlūs, netaktiški ir net karingi, saugokitės!

Ožiaragis

Tamsioji Ožiaragio pusė yra jo absoliutus komerciškumas ir savo visagalybės iliuzijos. Jei Ožiaragį pažįstate gana gerai, kartais galite pajusti bauginantį šaltuką, sklindantį iš jo sielos. Bėkite, esate išnaudojamas ir į jūsų jausmus tikrai nebus atsižvelgta!

Vandenis

Tamsioji Vandenio pusė yra bene socialiai saugiausia. Vandeniams nerūpi žmonės ir jie bet kurią akimirką gali nutraukti draugystę, kuri jums atrodė svarbi.

Žuvys

Tamsioji Žuvų pusė slypi jų sudėtingame mele. Siekdami savo patogumo, šie žmonės pasiruošę pagražinti tikrovę ir kurti istorijas. Jie nėra sąžiningi žmonės, tad būkite atsargūs.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *