Trys meilės, kurias sutinkame gyvenime

Neapgaudinėkite savęs netikra meile. Taip jau sutvarkytas šis pasaulis, kad gyvenime mes įsimylime tris kartus, ir kiekvieną kartą galvojame, jog tai tikra ir visiems laikams. Tačiau ne viskas taip paprasta. Jums visgi teks įveikti tris pirminius etapus, leidžiančius išsiaiškinti savyje ir tapti savimi.

Pirmoji meilė

Jūs dar visiškai jauni. Drugeliai pilve, svaigstanti galva, iš po kojų nuplaukianti žemė. Jums atrodo, kad tai ir yra ta pati – vienintelė, tikra, nepakartojama meilė. Ir kitos tokios jau nebus. Tam tikra prasme jūs teisūs – kitos tokios nebus, nes ši meilė pati pirmoji. Tačiau tai tik jūsų “pirmasis blynas”, jei galima taip pasakyti.

Sudėtinga meilė

Sekanti meilė ir sekanti patirtis – sunki, sudėtinga meilė. Ji pateikia jums daugybę gyvenimiškų pamokų ir atkreipia dėmesį į tuos dalykus, apie kuriuos nežinojote, netgi nieko apie juos neįtarėte. Tai skaudanti meilė. Ji kenčia, turėdama vilties, kad viskas pasikeis. Tai meilė, apie kurią sakome, jog ji nieko neverta, jeigu už ją nekovojame. Sakome mes tai vien dėl to, kad įtikintume patys save, jog ne veltui iššvaistėme laiką. Tai meilė, kurioje daug ekstremalių skrydžių ir kritimų, o kai atsiduriame dugne, vis tiek svajojame išskleisti sparnus. Tokia meilė tampa tikrais amerikietiškais kalneliais, kuriuose rizikuojame nusisukti sprandą. Tai toji meilė, kurios paskui galime ilgai neapkęsti.

Netikėta meilė

Ši meilė ateina iš niekur. Jūs jos išvis nelaukiate. Ji pakeičia visus jūsų su meile susijusius įsitikinimus. Jūs negalite sau paaiškinti, iš kur ta meilė atsirado ir kaip užgimė. Negalite paaiškinti jausmų, kurie visiškai netikėtai įsiplieskė jūsų viduje ir tuo pat metu visa tai turi didelę prasmę ir vertę. Tai toji meilė, kurioje viskas tiesiog idealiai sutampa, susiklosto, tarsi mozaikos detalės. Jums daugiau nebereikia stengtis atrodyti ne tuo, kuo esate iš tikrųjų. Daugiau jokio spaudimo ir jokios įtampos. Ir tai visai ne ta meilė, kurios laukėte. Iš tikrųjų ji žymiai geresnė.

Kartais mums labai reikalinga pirmoji ir antroji meilė, kad pajėgtume įvertinti ir suprasti trečiąją. Juk kiekvienas gyvenime sutiktas žmogus yra mums arba dovana, arba pamoka.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *