Trys pagrindiniai Visatos dėsniai

Šie Visatos dėsniai padės įgyvendinti visas jūsų svajones.

Visatos mainų dėsniai visada yra aktyvūs. Tas, kuris tai supranta, visada stengiasi kažką sukurti kitų žmonių labui. Dauguma žmonių siekia gausos, tačiau tai nėra noras praturtėti. Svarbu suprasti, kad pinigai yra mainų priemonė, kuri atspindi tam tikrų paslaugų vertę, o gausa yra ten, kur yra jūsų kuriamo produkto nauda kitiems žmonėms. Kur nėra naudos, nebus ir gausos.

Turime atsisakyti minties, kad esame kažkuo geresni už kitus. Svarbu atsisakyti egocentriškumo, kuris trukdo judėti į priekį. Visuomet turi būti palaikoma pusiausvyra: gauname tiek, kiek atiduodame.

Nereikėtų stengtis visuomet ieškoti naudos. Veikiau priešingai: kuo daugiau atiduosite, tuo daugiau gausite.

Psichologė Anna Sukhova papasakojo, kaip veikia pagrindiniai Visatos dėsniai.

1 dėsnis

Pirmasis mainų dėsnis: jei kas nors verčia jus kartu nueiti mylią, nueikite dvi mylias. Laikydamiesi šios taisyklės neliksite be atlygio, kuris, beje, gali ateiti visai netikėtai. Šis dėsnis veikia ir kita kryptimi – jūsų padaryta žala taip pat neliks nepastebėta. Nepamirškite, kad už gera visada atsilyginama geru, o už bloga – blogu.

2 dėsnis

Konkurencija neturėtų būti pagrindinis jūsų gyvenimo tikslas. Jei nuolatos bandysime įveikti savo konkurentus, negausime jokios naudos. Turėtume stengtis sukurti kažką naujo (tai gali būti meno kūrinys, mokslinė teorija ar tiesiog darbo vieta). Kiekvienas gausos sistemos žmogus yra kūrybiškumo šaltinis. Mes nuolat kažką kuriame savo mintimis, jausmais, ir tai vyksta kiekvieną sekundę. Svarbiausia susikoncentruoti į savo pasiekimus.

3 dėsnis

Trečiasis mainų dėsnis: turite išlaisvinti visą savo potencialą. Kiekvienas mūsų turi didžiulius resursus, kuriuos kartais visiškai ignoruojame, o tai gali lemti ne tik egzistencijos beprasmybės suvokimą, bet taip pat ir materialinių išteklių trūkumą. Mes turime daryti tai, kas mus įkvepia. Tik tuomet galime pasisemti vidinės stiprybės tolimesniems pasiekimams ir pasiekti neregėtas aukštumas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *