Trys tikrai meilei būtinos sąlygos

Vienas išminčius kartą pasakė: “Neieškok realybės ir tikrumo. Pats tapk realiu ir tikru”. Su meile šis pasisakymas turi tiesioginį ryšį. Žmonės ieško idealių partnerių, trokšta tikros meilės, pergyvena, ar juos kas nors myli, tačiau labai mažai kas susimąsto apie tai, kas tokie yra jie patys. Ar apskritai jie pasirengę tikrai meilei?

Yra mažiausiai trys sąlygos, kurias būtina išpildyti, kad užgimtų tikra meilė.

Vienuma

Iš tikrųjų mylėti gali tik tas žmogus, kuriam gera vienam, pačiam su savimi, ir kuris nesistengia pabėgti nuo savo vienumos. Juk būtent vienumoje mes galime pasikrauti energijos, užpildyti save, kad paskui būtų kuo dalintis su kitais.

Jei žmogus nesugeba būti vienumoje, jeigu vienuma jį slegia, toks žmogus stengsis įsikabinti rankomis ir kojomis į partnerį. Ir tai bus dviejų elgetų santykiai – jie maldauja vienas iš kito meilės, neturėdami ko duoti mainais. Neturi, nes patys yra tušti.

Jie vengia savo vienatvės ir bando užpildyti tuštumą santykiais. Dėl to tokiuose santykiuose viešpatauja nuolatinis nepasitenkinimas, nesibaigiantys lūkesčiai ir nusivylimai.

O jei žmogus moka mėgautis buvimu su savimi, jis niekuo nenusivils ir neturės jokių lūkesčių. Jis bus bet kokiu atveju patenkintas, nepriklausomai nuo to, turi jis santykius, ar neturi.

Nėra troškimo

Jūs tikriausiai pastebėjote įdomų faktą: santykiai dažniausiai užgimsta tada, kai tau jų nereikia ir tau apskritai vienodai rodo, turėsi tu juos, ar neturėsi. Nes jeigu tau jų siaubingai reikia, tais atsitiks tai, kas buvo ką tik aprašyta aukščiau.

Meilė irgi ateina tik tada, kai jos neieškai. Nes meilė aplanko tik patenkintą ir gyvenimo pilnatvę jaučiantį žmogų. O pats meilės ieškojimo faktas jau kalba apie tai, kad jos trūksta.

Negalvoti apie ateitį

Sulig pirmaisiais meilės daigais žmonėms kyla noras juos išsaugoti ir išlaikyti. Ir tada žmogus pradeda planuoti ateitį.

Tačiau meilės realybė yra tokia, kad ji neturi jokios ateities. Bus meilė rytojaus dieną, ar nebus – niekas šito nežino. Ji ateina ir išeina, kada jai pačiai norisi, jūs neturite jokios galimybės šito kontroliuoti. Ir jei pabandome tai daryti – žengiame pirmą žingsnį link jos praradimo.

Reikia paprasčiausiai priimti šį faktą: meilė – pavojingas daikčiukas, joje nėra ir negali būti jokių garantijų. Ji egzistuoja tik dabar, šiuo metu, realiu laiku. Partneriai, kurie susitaiko su šiuo faktu, pradeda gyventi labai intensyviai. Jų santykiai pagilėja, jie labiau vertina vienas kitą.

Šio momento, realaus laiko visiškai pakanka, juk meilė suteikia tokį gilų pasitenkinimą. O visas tas mintis apie ateitį gimdo baimė ir godumas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *